Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után tompa, húzó...

Missed ab után tompa, húzó fájdalom?

Figyelt kérdés
Nincs lázam, se hőemelkedés, se rendellenes folyás. Csak a folyamatos, egyenlő mértékű tompa fájdalom a méhemben, néha a bal petefészkemben. 4 napja volt a műtét. Ez mennyire normális? Válaszokat köszönöm.

2014. máj. 15. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed abom, utána 4-5 napig tompa fájdalom, majd 20 nappal később menzesz szerü görcsök. A menzeszem amúgy 28 napra jött meg. A 20. napi görcsölés után elmentem orvohoz, uh-val megnézte, nem volt gyulladás, de adott gyulladásmegelőzőt, amit 7 napig kellett szednem. Azt mondta, a fájdalom normális, mert a méh "sebet" kapott.
2014. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2014. máj. 15. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 4-5 napig voltak enyhe tompa fájdalmaim műtét után,de semmi probléma nem adódott belőle.2 hétig véreztem és a menstruációm 42 napra jött meg.szóval elég eltérő tapasztalatok vannak. :/ én vissza mentem a dokihoz aki csinálta a műtétet az 5.napon hogy normális e a fájdalom és az erős vérzés,azt mondta igen csak nálam fordítva jöttek a dolgok.Szóval nyugi,de ha nem múlnak a tünetek hogy megnyugodj menj el egy vizsgálatra!Kitartást!
2014. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!