Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök körüli szúró-húzó...

Köldök körüli szúró-húzó fájdalom jelentkezett valakinél fiatal terhesség idején?

Figyelt kérdés
Holnap fogok teszteni, de feltűnt, hogy napok óta szurkál a köldököm környékén. Nem fura ez kis terhességnél? Bár egyáltalán nem biztos, hogy babás vagyok.
2012. febr. 22. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én babás voltam, nekem is jelentkezett.

A szalagok, izmok tágulnak, és ezért a fájdalom.

Kb. 5. héttől éreztem, most 24 hetes vagyok, most is gyakori.

2012. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd megírom hogy mi lett a teszt eredménye.
2012. febr. 22. 22:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos negatív a tesztem ma reggelre. Csak nem tudom ezt a szurkálást hova tenni. Több ok miatt is mennem kell a dokimhoz, majd megkérdezem tőle mi lehet ez, ha nem terhesség.
2012. febr. 23. 07:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem a köldök körüli szurka nem terhesség jele. Nem is jelentkezett szurkálás, de jóval lejjebb, a köldök túl magasan van ahhoz.
2012. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább lent a nemiszervnél, vagy picit fentebb az alhasban van szurkálás, húzódás, fura érzés.
2012. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat is. Igen, én is tudom hogy a köldök elég fent van ehhez, csak babára gyúrunk, ebben a hónapban Clostilbegytet is szedtem. A 39. napon vagyok, még nem jött meg és ez a köldök melletti szurkálás olyan 3-4 napja kezdődött. Nekem is fura ezért kérdeztem meg, de a doki biztos mond majd valami okosat.
2012. febr. 23. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitol volt végül kiderult?
2020. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!