Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt egy missed ab-m, a 11....

Satine29 kérdése:

Volt egy missed ab-m, a 11. héten ultrahangon vették észre, hogy nem él a baba, össze is ment. Most a 9. hétben vagyok, csak terhes vitamint szedek, a dokim mást nem javasolt?

Figyelt kérdés
Jól vagyok, nincs görcs, barnàzàs (múltkor sem volt), de aggódom, hogy nem szedek semmit. Pl. Ultrogestan. Van itt olyan aki ugyanìgy nem szedett semmit és jó lett a vége?

2014. jún. 20. 21:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, eddig jól vagyunk. Tegnap voltunk ultrahangon, szépen fejlődik van szìvhangja is. Ilyen nagynak még nem làttam, 1 hét múlva újra megnézik. Remélem minden rendben lesz.10. hetet elhagytuk, csak nem történik màr baj.
2014. jún. 24. 09:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy nem kap mindenki injekciót! Én kaptam mindkétszer, de nem egyforma a vércsoportunk! Kívánom, hogy minden rendben legyen! Pihenj sokat!
2014. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!