Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meddig fáj a has vetélês...

Meddig fáj a has vetélês után?

Figyelt kérdés

Tegnap több mint valoszinu, hogy elveteltem. A 9. hetben voltam, dokihoz csak holnap tudok menni eloszor, es akkor is csak remenykedhetek, hogy rendesen megneznek ultrahanggal, nem csak ranezesre mondanak diagnozist.

Aggodom, hogy esetleg nem tisztultam ki rendesen, ezert szeretnem tudni, hogy masnal hogy volt. Meddig erzett meg fajdalmat utana?


Meg annyit, higy pentek este voltam ugyeleten, ahol 6 orat varakoztattak, mire jott egy orvos, aki huvelyi uton megvizsgalt, de uh-t nem tudott csinalni, mert nem volt gepe. O azzal kuldott haza, hogy se a ver mennyisege, se a zart mehszaj nem indokolja, hogy bent tartson vmint, hogy azt gondolja ez veteles. Hetfon reggel lesz nyitva az a reszleg, ahol megfognak tudni nezni...ezert nem megyek vissza hamarabb.

Kerem, ha vkinek volt hasonlo tapasztalata ossza meg velem. Koszonom.



2014. jún. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hogy meddig faj a has veteles utan azt nem tudom.de en nem az ugyeletre mentem volna nekik persze hogy nincs olyan gepuk.en egybol a korhazba mentem volna.hatha meg nem keso.menj be a korhazba
2014. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A korhazban van az ugyelet.
2014. jún. 22. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok.ertem.akkor erdekes hogy nem tudtak rendes ultrahangot csinalni.pihenj sokat fekudj hatha nem ment el a baba
2014. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a gorcsok es a ver mennyisege erosen arra mutat, hogy mar nincs meg a baba. Pihenek, persze, bar holnaptol a 10 honaposommal mar egyedul leszek itthon, szoval nem nagyon fog menni. Azert ami ma belefer...

Azert jo lenne tudni, masnak mi volt a tapasztalata.

2014. jún. 22. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Görcsöltem, véreztem, ez a pozitív teszt utáni hétfőn volt! Tehát olyan 5-6 hetesen! Elmentem azonnal orvoshoz, megnézett UH-n is, azt mondta elvetéltem! Mint később kiderült (12. héten), nem volt vetélés, a vérzés oka az volt, hogy közel volt a Baba a méhszájamhoz! Mindenképp menj el orvoshoz, nézzenek meg rendesen! Pihenj sokat, bármi is történt!
2014. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sajnos ez vetélés volt, és ez most már biztos.

Majd idővel jobb lesz.

2014. jún. 24. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnalom
2014. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, sajnálom nagyon! :(
2014. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!