Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt valaki, aki sorozatosa...

Van itt valaki, aki sorozatosan vetel, es szeretne beszelgetni rola?

Figyelt kérdés
harmadszor vetelek, es nincs senki, akivel jol kibeszelhetnem magam....
2013. jún. 22. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x estem teherbe,és mind a 2x a 6.hétben spontán vetélésem volt.Most voltam nőgyógyásznál miatta,de még nincs semmi eredmény.Citológiának 3 hét múlva lesz eredménye,jövő héten megyek hüvelyi uh-ra.De elég tanácstalan vagyok én is,mert mi van ha a kivizsgálások alatti időben megfogan,és megint csak így járok.

Kérdező,voltál orvosnál?Mit mondtak neked?

2013. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem egy spontan es ketto mutetes volt, vagyis a masodik mutet jovo heten var ram. Persze voltam orvosnal, tul sok mindent nem tudnak csinalni, csak kromoszomavizsgalatot, meg TORCH-ot, azok mar megvannak.
2013. jún. 22. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem két missed ab-om volt. Egyik nyáron, a másik pedig idén januárban. Már az első vetélés után elkezdtem az IR (inzulin rezisztencia) irányába vizsgálódni, mert az volt gyanus, pedig még akkor is vékonynak számitottam, legalábbis a BMI index alapján átlagos. Csak mégis, valahogy ezt éreztem gyanusnak. A szeptemberi vizsgálatot viszont nem csinálták meg jól, ezért nem foglalkoztam vele nagyon, de azért elkezdtem ismerkedni a diétával. Aztán a második vetélés után újra megcsináltattam, akkor kiderült hogy enyhe inzulinrezisztenciám van, ami okozhat vetélést. Most újra megcsináltatom, mert hamarosan megint belevágnánk, és remélem most már minden rendben lesz. Még lisztérzékenységre akarok kérni egy vizsgálatot, bár egyértelmü tünetem nincs erre, de sokszor hallom hogy csak a vetélés és vashiány az egyetlen tünet.

Toxot és cmv-t (citomegalóvirust) érdemes többször nézetni, bármikor kialakulhat új fertőzés, bár én eddig még a 33 évem alatt nem kaptam meg.

2013. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!