Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Felkeltette a figyelmem, hogy...

Felkeltette a figyelmem, hogy itt vetélés elősegítőjének a cickafarkat ajánlják, viszont én azt találtam, hogy a cickafark inkább a megelőzésért isszák és a kakukkfüvet említik mint vetélés elősegítőjét. Most akkor melyik igaz és melyik nem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted egy növény, és az abból készült tea mennyiben befolyásol bármit azon kívül, hogy az ember nem lesz szomjas és majd lassan pisilnie is kell?


Az én nőgyógyászom szerint (nem egy zugorvos) nem kell hinni az ilyen vuduban, mert csak károsítja az egészségét az ember.


27L

2014. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cickafarkot inni kifejezetten tilos terhesként. nem véletlenül. Az alhasi szervekre gyakorol hatást. A kakukkfű is kerülenő, mert nagyobb mennyiségben méhstimuláló hatású.
2014. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajjjj...utolsó, szted abból mennyit kellene meginni, h bajod legyen tőle és milyen koncentrációban?:D
2014. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!