Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Januárban votl már egy missed...

Januárban votl már egy missed ab-om, nagy az esélye, hogy újra missed ab legyen? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Januárban,a 12 héten derült ki az uh-on, hogy a magzatom elhalt és semmi tünete nem volt, csak üres petezsák... Most újra állapotos vagyok, 6 hetes, holnap megyek a dokihoz, de nagyon félek, hogy újra előfordulhat. Az előző terhességemnél a vérképemmel minden rendben volt,a doki nem talált semmit, ami okozhatta volna a vetélést, mégis megtörtént, a doki is meglepődött. Azt mondta, hogy várjak 3 hónapot és kezdjem el szedni az elevitet és úgy próbalkozzunk újra. Első próbálkozásra össze is jött.

2014. júl. 2. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem kettő volt 12 és 8 hetesen vettük észre ultrahangon,egyébként már 9 és 6 hetesen elhaltak.Az orvosom egyik után sem akart kivizsgálásra küldeni mondván hogy ez elég gyakori próbáljuk meg újra és az a baba sem marad meg akkor lépünk tovább. Hát én nem vártam meg a harmadik vetélést mivel lelkileg borzasztóan megviselt az első kettő,kerestem másik orvost aki megállapitotta hogy alacsony a progeszteron szintem igy valószinü hogy a harmadik terhességem sem maradt volna meg de kaptam utrogestant 3*2 és prolutex injekciót a 6.héttől a 12.hétig igy most boldog 19 hetes kismama vagyok.Én a helyedben nem kockáztatnék,irass fel utrot az a biztos ha nem az volt a baj neked és a babának semmi baja nem lesz tőle.Sok sikert!
2014. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Holnap megemlítem az utrogestant a dokinak. Remélem miden rendben lesz. Gratulálok a babádhoz és a legjobbakat kívánom!
2014. júl. 2. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 18 hetesen vetéltem el tavaly! Doki mondta várjunk 6 hònapot, de èn az elsöre teherbe estem 3 hónap után. Az elején vèreztem 13 hétig, de az elmúlt és normális volt a terhesség vègig. Most 2 hónapos a fiam.
2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!