Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Motorola bébiőrrel kapcsolatba...

Motorola bébiőrrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az van és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Most 10 hónapos a fiam szóval teszteltük bővel. :)
2014. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még azt megírnád, hogy melyik típus? Elég sokféle van, nehéz dönteni. Igazából nekem az a lényeg, hogy folyatosan halljam a babát, akkor is ha pl. szipog.
2014. jún. 23. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom jót írok-e, de a dobozra motorola MBP11 van írva. Nálunk éjszaka van bekapcsolva, illetve ha ebéd utáni szundinál.
2014. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem, hogy a hangerő állítható rajta (nem tudom más bébiőrnél is). Minden apró zajt hallasz, ha maximumra állítod.
2014. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!