Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés lehetett? A 6....

Jesse1 kérdése:

Ez vetélés lehetett? A 6. Hétben vagyok kb, de csütörtök óta barnázok, nem vészesen, de azért jön belőlem. Görcsölni nem görcsölök mellé.

Figyelt kérdés
Pénteken egy kis alvadt vércsomóra emlémeztető valamit vettem észre a bugyimon. Már szombat reggel van, de még mindig nem vérzek. Ugye akkor ez nem vetélés? Dokihoz hétfőn megyek.

2014. aug. 16. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdesz barnázni és eszedbe se jutott, hogy lásson orvos?

Azonnal irány a kórház, mert ha félvállról veszed tényleg vetélés lehet belőle mire hétfőn orvoshoz mész!

2014. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt. Progeszteron hiány miatt barnázni kezdtem, majd jöttek nyálkahártya darabok, de nem ürült ki teljesen. Műtét kellett a végén.

Ma azonnal kérj progeszteron pótlást, hátha segít!

Minden jót kívánok!

2014. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a barnázást a legtöbb orvos sajnos nem veszi komolyan. Nekem a negyedik doki volt hajlandó felírni Duphastont, előtte három elintézte azzal, hogy ez előfordul, és ha el kell mennie a babának, hát menjen... köszi.

Egyáltalán nem biztos, hogy ez vetélés, de semmiképp nem normális, ezért amint tudsz, keress fel egy LELKIISMERETES orvost, aki lehetőleg nem intézi el egy vállrándítással a problémádat.

2014. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk rögtön felírják az ügyeleten is. Bármelyik doki. Usgyi!
2014. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszi a valaszokat. Mara teljesen elmult a barnazasom, kicsit megnyugodtam.
2014. aug. 16. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Én csak kicsit barnáztam a hatodik héten, de a munkahelyemről elkértem magam azonnal és mentem a dokihoz. Mint kiderült, haematomam volt, mert alacsony volt a progeszteron szintem. Kaptam gyógyszert és hála Istennek megmaradt a baba. Ezt nem szabad félvállról venni!
2014. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam, doki azt mondta, h bármilyen folyás vagy barnázás normális ilyenkor, ha nincs szaga és nincs más tünet mellé, viszont ha görcsölök vagy piros vérzésem van akkor viszont azonnal korház.

Ha már ott voltam megcsinálta a rákszűrést is. Most már papíron is 6 hkm vagyok.

2014. aug. 19. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De! A dokid nagy baromságot mondott! Hogy mondhatta azt, hogy terhesség alatt bármilyen vérzés, barnázás normális? Én a terhesség alatt megfordultam pár dokinál, korán nyíltam ezért véreztem is. Mindegyik azt mondta, hogy, ha terhesség alatt bármilyen vérzés lép fel, azonnal orvoshoz kell fordulni. Ha ilyen a dokid, lehet megnézetném magam mással is! Boldog babavárást!
2014. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aha normális. Nekem is azt mondták. Előbb el kellett vetélnem, hogy legközelebb már ne tekintsük normálisnak.

Viszont, ha nincs már maszat, aggódni sincs min!

2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!