Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt vkinek hasonló? Extra...

Volt vkinek hasonló? Extra korai Vetélés?

Figyelt kérdés

Keddre vártam, szerdán negatív teszt, csüt. Picit megjött, pénteken semmi, ma meg elöntött, de pisilésnél már 2x is nagyobb darab jött ami nem szokott...

Ha volt is vmi ak extra korai! Gondolkozom a dokin de csak ak. Ha elmult!

Megtudja majd mondani h terhesség volt e?



2014. aug. 2. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem veteles. Egyaltalan nem voltal terhes. Ott a negativ teszted is es megjott.

Nem tudom, hogy mit szeretnel lattatni a dokival, de o nem fog veled semmit sem kezdeni.

Maximum csinaltat egy labort, hormonvizsgalatot, pajzsmirigyet, ilyesmi..

2014. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ha nincs semmi panaszod, akkor fölösleges ezen agyalnod. Mitől jobb, ha tudod, hogy terhes voltál-e vagy sem?

Állítólag sokszor van, hogy létrejön a terhesség, de mindjárt el is hal, ezt észre sem vesszük, mert megjön, lehet neked ez volt. Ezért nem ajánlják a korai tesztet, mert lehet létrejött a terhesség a teszt mutat is valami halvány csíkot és mégis megjön, tehát tök fölösleges volt olyan korán tesztelni. Mondjuk nálad nincs ilyen helyzet.

Csak azért mondom, hogy ne agyalj, inkább hajrá a következő hónapban. Nem történt semmi tragédia amit fel kéne dolgoznod, a doki sem fog tudni mondani semmit. Negatív teszted volt, nagyjából időben jött meg, mégha kicsit másabb is volt, de a lényege ugyanaz, megjött, nem vagy terhes.

Szerintem ilyenkor még nagyobb darab nem jöhet ki baba miatt, bár nem tudom, csak ilyenkor még annyira ici pici miliméter nagyságú a baba, hogy nem hinném, hogy szabad szemmel látható darab lenne bármi része a beágyazódásnak, vagy a babának.

2014. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első

Nem akarok az orvossal láttatni semmit! Szokatlanul jött meg kis késéssel és az első gondolatom ez volt!

És sztem. igenis el kel menni dokihoz ha megváltozik a mensi vagy tévedek?

Mindenesetre jó nagy bunkó vagy!


második

Köszi, nem probálkozunk ugyh nem csalódás csak ott a bogár h mi ez :-)

2014. aug. 2. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt egy hasonló történetem. Menses előtt voltam két héttel, amikor egyik este begörcsöltem és elöntött a vér. A görcsölés hamar elmúlt, a vérzés is csak pár óráig tartott, másnap már semmi bajom nem volt. Rá másfél hétre meg is jött rendesen. Nem tudom, hogy terhesség állt-e a háttérben, mivel védekezés nélkül nem szexeltem.
2014. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt már korai vetélésem, de akkor a terhességi tesztjeim végig erős pozitívak voltak, a "menszeszem" 2 hetet késett. Amikor görcsölni és vérezni kezdtem bementünk a kórházba és az ottani vérvételből is magas hcg-szint látszott, majd két nap múlva sokat csökkent. 1,5 hét alatt teljesen eltűnt. Szerintem a tied egy sima menszesz volt.
2014. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem juniusban es juliusban is volt + teszt aztan megjott a szokasos mennyisegben. Juniusban nem vart elott egy nappal lett + aztan ra 2 orara kb mensi,most juliusban nem vart utan 1 nappal extra halvany pozi aztan ra 2 napra szep pozi aztan nem vart utan 5 nappal megjott 3 napra lőttem rgy tesztet de nega lett. Most megyek kivizsgalasokra. Orulok ha segitettem. Bye :)
2014. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Ezért tesztelünk 1 hét késésnél. És nem számolgatunk ugyebár, hanem egyszer csak észrevesszük, h nem jött meg.

Ha meg megjön, nem gyártunk teóriákat esetleges vetélésekről.

2014. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen értelek, valahol igazad is van kedves utolsó! Csak tudod ha vágysz/vársz valamire mitől úgy érzed kerek egész lesz az életed akkor nem bírsz ki 1-2 hét késést. 2, rám nem jellemző a menses késés, és megvártam h kimaradjon és úgy teszteltem. De elkezdjük a vizsgálatokat még a héten és kiderül h mi a gond!
2014. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

7-es, pont nekem ne magyarázd meg, hogy mit éreztek, kérlek!

6 évet küszködtem, hogy legyen babám. Akkor lett, amikor végső elkeseredésemben már mindent feladtam. 25 hétig élt. Most kezdem elölről. Szóval az, hogy én mit érzek, sztem semmihez nem fogható.

2014. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oke ne kapd fel a vizet..errol senki sem tehet. Van akinek hamar osszejon akkor ha mar raneznek..van aki 10-15 eveket var. Nem csak te erzed ezt. Udv
2014. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!