Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek kiderült, hogy a...

Akinek kiderült, hogy a vetélések hátterében immunológiai ok van, a HABAB bizottságnál mik a folyamatok? Milyen papír kell az IVIG és szmoflipid kezeléshez? Hova kell menni majd a papírokkal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudok válaszolni, pedig engem is érdekelne a folyamat.

Te hogyan jutottál el immunológiai vizsgálatra? Orvos kérte vagy magánúton végeztetted?

Sajnos én is túl vagyok két vetélésen, pedig szúrtam vérhigítót, a többi eredményem pedig elvileg rendben van. Ezért én is immunológiai okra gyanakszom.

2014. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok, engem is nagyon érdekelne.Most kezdünk el orvoshoz járni,hogy kiderítsük mi az oka hogy nem marad meg a terhesség :(
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van még itt valaki? Tud valaki segíteni, hogyan működik ez a folyamat? 2vetélés után Kaáliban immunológiai vizsgálatot javasoltak, elmentünk a G1 intézetbe megcsináltatni. Nem lett jó az eredmény, és most nem tudjuk hogyan tovább... OEP-esen lehet e folytatni esetleg?

2021. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!