Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » El fogom valaha felejteni?

El fogom valaha felejteni?

Figyelt kérdés
Költői kérdés, tudom hogy nem. Nem tervezett baba lett volna, de már az is hatalmas csoda, hogy 1 aktusból összejött, hisz PCOS-em van, első gyerekre éveket vártunk. Ezt a magzatot pedig 5 hetesen vesztettem el. Ez az első vetélésem és nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fog viselni. Ti mennyi ideig gondoltatok arra, hogy most épp hány hetesek lennétek, kiírt dátumnál hány éves lenne a baba/gyerek?
2014. szept. 6. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindig. Ez nem múlik el sosem.Bár hogy vigyázok, meg próbálom hesegetni.Ez vonatkozik mind az abortuszra, mind a vetélésre. A gyerek az gyerek.Akár születik, akár nem.
2014. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A férfi is ha nagyon szerette volna akkor ő is ugyan igy éli meg.Mindig ott lesz egy hiány, mint amikor nézel egy családi fotót és egy fehér alak rajta van a többiek mellett, kb. olyan.
2014. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet feldolgozni és elfelejteni 2006-ban volt az első missed.ab.-om :-(

aztán még 6. soha nem fogom elfelejteni és pont valamelyik nap jutott eszembe h.most ment volna 2. osztályba...

ezt egy életen át cipeled magaddal!

viszont tavaly terhes lettem most 5 hónapos a kisfiam és ez enyhíti a fájdalmam.

alig jut eszembe az a borzalmas 8 év a kisfiam mindenért kárpótol!

sok sikert a továbbiakban!

2014. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, ennél még a sok sok sikertelen hónap is jobb.:( PEdig eddig azt hittem, hogy fordítva van, mert így legalább tudja a nő, hogy teherbe tud esni.
2014. szept. 6. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:

24 hetesen veszítettem el a kislányomat, most lenne 4 hetes.

Egyre rosszabb lesz, kezd elönteni a depresszió.

6 évet vártunk rá, nagyon beleéltem magam, és ... meghalt bennem.

2014. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Az én 5 hetes magzatom semmi a te 24 hetesedhez képest.:(( Megkérdezhetem, hogy mi történt?
2014. szept. 6. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
2005-ben 8 hetesen halt el a terhességem, nagyon megviselt. Rengeteget gondoltam rá, hogy most már biztos mozogna a pocimban, aznap amikorra ki voltam írva, sírtam nagyon. Utána sokat próbálkoztunk, 3 év volt mire összejött, azóta viszont már a harmadik baba is megszületett nemrég. Most már ritkábban jut eszembe, de néha azért emlegetjük, hogy most már iskolás lenne, stb. Amikor elhalt a terhesség, egy kolléganőm azt mondta, hogy ez a sok rossz közül még a legkevésbé rossz, és ez nagyon sokszor eszembe jut, mert tényleg szörnyű lehet 24 hetesen elvetélni (nem tudom még ennyi idősen is így hívják-e) ahogy az egyik válaszoló írta, nagyon sajnálom :( vagy időre született babát később elveszíteni.
2014. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is átéltem, 10 hetesen ment el. Műtéttel fejezték be. Viszont 2 napos sírdogálás után TUDATOSAN befejeztem a szomorkodást, s vártam nagyon a következőt. 3 héttel műtét után megfogant. Ma már nagy, 15 hónapos. Ha nem lett volna vetélés, Ő nem lenne velünk. Fura dolog ez. És őszintén: én nem gondolok arra a magzatra azóta.
2014. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10 hetesen ment el az én babám is,műtöttek.Eleinte nehéz volt,de most a következő babára koncentrálok!
2014. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első elveszített babám lassan 1 éves lenne. Az ikreim kábé most születtek volna.

1. gyerekkel nem volt semmi gond, ő 4 éves.

24+5hkm, aki soha nem felejti el az ő kis angyalkáit.

Az elvetélés dátumára is emlékezni fogsz, a kiírt dátumra is.:(

2014. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!