Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm összetörte a szívem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm összetörte a szívem, és most olvasgatom vissza a régi leveleinket, el fogom felejteni valaha szerintetek, mért minden lány ilyen?

Figyelt kérdés

hm??

és még aztmondjják hogy a kapcsolatok 70-százaléékát a férfiak teszik tönkre..a faszt..-.-


2013. dec. 11. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szakadok:DDD
2013. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány irt neked levelet már? El vagy látva olvasnivaloval.
2013. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ne altalanosits, nem minden lany ilyen. de ha egy kapcsolat nem mukodik es vege van, akkor az fajdalmas. lehet okolni barkit, de a legegyszerubb a masikat.

szerintem dobd ki a leveleket. meg minden egyebet is, ami ra emlekeztet. konnyebb lesz felejteni.

es termeszetesen fejezd be az onsajnaltatast. azzal, hogy "miert minden lany ilyen", nem mesz semmire. nezz elore, keress masik lanyt es probalkozz. vagy osszejon, vagy nem, de legalabb megprobalod es nem egy onsajnalatba menekulo nyul leszel.

2013. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
és fordítva? ti nem csináltok ilyet?
2013. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
attól még igaz lehet hogy a kapcsolatok 70%át a férfi teszi tönkre, te most a 30%ba tartozol, van ilyen
2013. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem minden lány ilyen, csak akikbe szerelmes vagy. akikbe nem vagy szerelmes, azok nem akarnak szakítani sose.
2013. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zakathol ***** válasza:
Például ne olvasgasd a régi leveleiteket. Minek? Nincs már.
2013. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj de igazad van, egy lány átcseszett téged és akkor már minden lány szemét, és minden kapcsolatot a lányok tesznek tönkre...
2013. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El fogod felejteni, de rajtad múlik mennyi idő után. Ne rágódj rajta, lép tovább, ezt a fejezetet zárd le az életedben!
2013. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem minden lány olyan (bár nem tudom milyen, de biztos, nem minden lány olyan :)). Most ez persze fos, amit tehetsz viszont, hogy végig gondolod, hol történt az elfakkanás és tanulsz belőle, legalább mi az, amit legközelebb egy másik lánynál már máshogy érdemes csinálni. Ez nem biztos, hogy egy nap lesz, míg rájössz, nekem pl évek voltak és egyedül töltöttem ezeket, jobban megismertem magam, mire egy új barátnőm lett. Több élethelyzetben kipróbáltam magam és picivel objektívabb képet kaptam magmaról is, jobban megértettem miért lettem úgy kihajítva akkor. Meg arra is közben, hogy az én szempontomból hozzá hasonló lánnyal többet én biztosan semmit nem. De szerencsére van másmilyen lány is :) Nem kell két shake-be esni :) Ez csak egy seb, ami majd idővel beforr és a hege megfelelő idő után már csak a fiatalságod egy emléke marad.


27/f

2013. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!