Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez egy elhalt terhesség? A...

Ez egy elhalt terhesség? A többi lent!

Figyelt kérdés
Szeptember 12-èn kellett volna megjönnie. (Pèntek) Csûlütörtökön erös barnás folyásom volt,azt gondoltam, na egy nappal hamarabb jött. Másnap du-ra abbamaradt. Hètfôn csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Mèg aznap elmentem dokihoz,mert èreztem,èrzem, hogy itt valami nem stimmel! Eddig három terhessègem volt, 2012 decemberèben született a kisfiam, a másik kèt terhessègbõl nem született baba. Mindhárom terhessègnèl ilyenkor már erõs tüneteim voltak. Hányinger, mellfeszülès, mell növekedès.... Most SEMMI tünetem nincs, ami a terhessègre utalna! A cicim semmit nem nõtt,nem èrzèkeny. Viszony megint barnázok, fáj a hátam ès a derekam, idõnkènt erõteljes mensi görcsök, szúrô èrzès a petefèszkemnèl. A doki nem látott semmit uh-on, csak azt hogy vastagabb a mèhnyálkahârtya,hètfõn (22-èn) kell visszamennem. Szerintetek ez egy elhalt terhessèg? Esetleg mèhen kívüli?

2014. szept. 17. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
A fiad utáni babák elmentek? Azóta csináltál tesztet? Védekeztek?
2014. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tünet a terhességhez, ellenben progeszteron kellene a barnázásra. Sürgősen. Pláne, ha már volt két vetélés. Mifelénk ilyenkor már alapból nyomni kell a pozi teszttől. Hétfőig így nem lesz jó.
2014. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszaitokat! Az egyik terhességem a kisfiam előtt, a másik utána volt. Mindkettő művi vetélés. A doki fel sem hozta, hogy esetleg gyógyszer kellene a barna folyásra. Nem hitte el, hogy pozitív lett a tesztem! Úgy viselkedett velem, mint egy 15 éves kamasszal, aki idén már harmadjára esett teherbe! Szóval a kedvesség legcsekélyebb jelét sem mutatta. De most nem is ez a lényeg! Higgyétek el, érzem, hogy vmi nincs rendben. Mind három terhességem alatt, már ilyenkor voltak tüneteim, fájt a cicim, most meg semmi! Reggel óta szinte folyamatosan szúr a petefészkem a jobb oldalon és néha van köldöktáji fájdalom is. Vérzés nincs.
2014. szept. 17. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy halt el a terhesség, azonban progeszteron hiánytól barnázol.

Sűrgősen kéne utrogestant szedned, hogy megmaradjon a baba!!!!


Túl korán nézett a doki, ezért nem látott még semmit.


Nyugi, ott az a baba, a tüneteid is erre vallnak :)

2014. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt méhen kívüli terhességem. Akkor a teszt csak a 39. ciklusnapon lett pozitív először. Tünetem semmi nem volt, bár nekem az első terhességemnél is csak a 9. héten volt először bármiféle tüetem.

A méhen kívülinél a pozi teszt után 2 nappal barnázni kezdtem, majd 2 nap múlva vérezni. Tipikusan egy oldali volt a fájdalom, a bal petefészkem szúrt, nyilalat, fájt. Meg görcsölt a hasam is.

Viszont nekem a méhemben semmi nem utalt terhességre, csak a hcg szint a véremben. 10 nap volt, mire megtalálták, hogy hol van beágyazódva.

Szóval, amig nem kizárható egyértelműen a méhen kívüli, addig nem szerencsés progeszteront szedni, mert egy méhen kívüli terhességet megtartani, az életedbe is kerülhet.

Egyébként nekem is kell progeszteront szednem, első terhességemnél barnáztam, arra kaptam. A méhen kívülinél azt mondta a zorovos, hogy amíg nem tudjuk, hol a baba, addig nem kaphatok. A harmadik (jelenlegi) terhességemnél, már 5 hetesen egyértelműen látszott a terhesség, meg is kaptam a progeszteront.

Ha erősödik a fájdalom, én újra orvoshoz mennék. Esetleg másikhoz, több szem többet lát.

2014. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Művi vetélés, azaz abortusz?
2014. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem jún.5.-én volt az utolsó menzim a terhességem elejétol barnáztam volt hogy rendesen véreztem.. azonnal Duphastont, magzatvédo vitamint, C vitamint a vérzésre és magnéziumot kaptam... ne hagyd az orvosra mindenképp irass fel Duphastont vagy Utrogestant... én sajnos a terhességem 14/4 hetében most hétfon elvetéltem (missed ab)
2014. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. :( :(
2014. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:52-es

Sajnos ez van eléggé eros szemelyiseg vagyok tehat mondhatom hogy nem viselt meg annyira komolyan... úgy állok hozzá hogy amint lehet ujra probalkozunk es akkor is a leheto leghamarabb lesz babám... a páromat mégjobban megviselte mivel október 11.-én lesz az eskuvo es ott akartuk elmondani a szuleinek mivel ok messze elnek tolunk es nem akartuk telefonon elmondani....

2014. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. szept. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!