Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt a terhességem legalább...

Elhalt a terhességem legalább 1 hete (9 hét), de a vetélés azóta se indult be. Miért nem?

Figyelt kérdés
Uh-n megállapította az orvos, egyelőre várjuk a vetélést, de ha nem lesz, akkor missed ab. Mi lehet az oka, hogy nem indult meg 1 hét alatt sem?

2014. máj. 11. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a vetélés megállapításától számítva (akkor volt 8 hetes) a 15.napon vonultam kórházba, és még akkor se indult be.
2014. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokszor nem indul be és muszáj a művi eavtkozás. Hogy miért erre sneki sem tudjaa választ.
2014. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 11. héten derült ki uh-on, hogy 7 hetesen elhalt. Akkor kezdődött csak el egy pici barnázás, majd indult be a vetélés, de műtéti befejezés is volt. (ha nem indult volna el magától, akkor még egy hetet kellett volna várnom, akkorra kellett volna bemennem a kórházba, 5 héttel azután, miután elhalt)

Sajnálom és kitartás!

2014. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is hasonlóan jártam. 8. héten derült ki, hogy a 6. héten elhalt. Vártunk még egy hetet, majd a 10. hétre kaptam időpontot műszeres befejezésre, de egy nappal előtte spontán elvetéltem. Délután már fájt a hasam, este 10-től éjfélig barnázás, majd éjféltől reggelig ömlött a vér. Délelőtt bementünk a kórházba és az orvos elvégezte a tisztítást. Szörnyű érzés volt, még mindig nem sikerült feldolgozni.
2014. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem se indult meg, 3 alatt se, missed ab.
2014. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!