Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nálatok mennyire tabu a...

Nálatok mennyire tabu a vetélésetek? Segít, ha másoknak elmesélitek, vagy inkább nem beszéltek róla?

Figyelt kérdés
Csak szűkebb kör tud róla (család, barátok), vagy elmesélitek akár internetes "barátnőknek", akiket csak neten keresztül ismertek?
2014. okt. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ezen az oldalon szoktam leírni
2014. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én jól érzem magam attól hogy elmesélem a történetem és ezzel segítek másoknak.

amúgy már túl vagyok rajta és nem fáj ha erről beszélek ha kérdezik szívesen elmondom.

2014. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem fáj beszélni róla, inkább kerülöm a témát és ezzel a sírást is. Egyébként csak a férjem tud róla és néha itt a gyk-n válaszolok egy-két ezzel kapcsolatos kérdésre.
2014. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek róla beszélni (2 hónapja történt),de a hülye tesóm elmondta mindenkinek és lépten-nyomon magyarázkodnom kell.Szeretnék már túl lépni rajta.Most újra próbálkozunk,de ha terhes leszek,senkinek nem fogom elmondani,majd észreveszik ha már látszik rajtam!
2014. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített a neten olvasgatás. A párom teljesen kiborult, amerre jártunk büszkén puszilgatott, hogy babát várunk ezért mindenki a gyerek felől érdeklődött. Az első borzalmak után rájöttem, hogy segít ha beszélek róla. A szülei hallani se akartak gyerekről, az enyémek meg nem hatódtak meg semmin.
2014. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, mindennek oka van. Két vetélésem volt, nem nagyon mondogattuk senkinek. Mikor egyszer nagyon magam alatt voltam, hogy miért történt velünk mindez, lelki gyakorlaton voltam, és egy idegen papnak elmeséltem mindezt, ő azt mondta, nem tudhatom, miért történt velem mindez, lehet, hogy az én történetem fog majd segíteni másoknak, akik hasonló helyzetbe kerülnek.

Az én történetem úgy folytatódott, hogy ezután született két egészséges gyermekem, így ezt nagyon szívesen megírom itt a neten, ha tényleg tudok vele segíteni, biztatni másokat is.

2014. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!