Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mondanátok nekem olyan példáka...

Mondanátok nekem olyan példákat, amikor vetélés után összejött a baba?

Figyelt kérdés
Jó volna olvasni itt néhány pozitív történetet is. :) Nem muszáj, hogy pont a te példád legyen, annyi adatot osztotok meg, amennyit akartok. :)

2014. okt. 25. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Most 27 hetes terhes vagyok,de előtte 2 vetélésem volt,5 hónap különbséggel.Az okát nem találták.A második után 11 hónappal estem spontán teherbe,teljesen probléma mentes a terhességem.
2014. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8. hétbe volt vetélésem.... 2 hónap vártunk majd próbálkoztunk és a 4. hónapba pozi lett a teszt,vérezgettem a terhesség elején,de már 6 éves :D a tesó azért sokat váratott magára és nála is vérezgettem az elején,de már lassan 3 éves lesz
2014. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nekunk ez az első probalkozos honapunk a vetélés óta, 2 het múlva kiderul hogy sikerrel jártunk e :)
2014. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két vetélésem volt 8 és 10 hetesen, műtéti befejezéssel. Okát nem találták.

Ezután 1 év próbálkozás után estem újból teherbe, nagyon féltem a kritikus időszakban, de a terhességem megmaradt, egészséges kislányom született, majd a szoptatás alatt sitty-sutty besikerült egy fiúcska is.

Kettőt veszítettem, kettőt kaptam...

2014. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 8 hetes vetélés és egy 25 hetes halott magzat szülése voltaz előzményem. Utóbbi 5 hónapja volt, most vagyok 6 hetes. :)
2014. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok az új (jövendő) gyerekekhez, és minden jót kívánok nektek! :)
2014. okt. 25. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

2007.07.19. 9 hetesen spontán vetélés

2008.07.21. megszületik a lányom

2010.08.17. missed ab.

2011.08.16. megszületik a fiam


Szóval mint látszik, a két vetélés után 3 mensi kivárása után elsőre összejöttek a terhességek és nem volt gond!

2014. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nagyon köszönöm a jókívánságot!

Engedd el a babát, ne sirasd a kelleténél többet, mert addig nem tud hozzád tapadni a másik kicsi lélek. Nekem ez adott hitet, és bejött. :)

2014. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!