Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek január-február környéké...

Akinek január-február környékén volt spontán vetélés, vagy missed ab: összejött azóta a baba?

Figyelt kérdés
Engem február végén műtöttek elhalt ikerterhességgel, első mensi után kezdtünk próbálkozni, még mindig semmi :( Pedig az előző terhességem elsőre sikerült.
2014. aug. 22. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is február végén műtöttek elhalt terhességgel....azóta még nincs semmi nekem sem... :(
2014. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömet január 20-án műtötték missed ab-bal. Azóta 15hetes terhes :) 40évesen :)
2014. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Februárban vetéltem el, most 10 hetes vagyok, de zabszem se...
2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Margit84 ***** válasza:
Január 3.-án fejezték be műtéttel nekem. Akkor azt mondták, hogy 3 menstruációt várjak meg, ezt betartottuk. Március 31.-én volt meg utoljára. Tehát pont ma vagyok 21 hetes. Elsőre összejött szerencsére nekünk. Ne csüggedj, összejön amikor a szervezet készen van rá.
2014. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, csak én vagyok ilyen szerencsétlen :(

A környezetemben is mindenki hipphopp teherbe esett vetélés után, csak nekem nem sikerül :(

2014. aug. 25. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nem csak te vagy ilyen helyzetben,persze ettől neked nem lesz jobb,de én is ugyan úgy érzek mint te...körülöttem is jönnek sorba a terhes nők nekem meg semmi...mi az elsőre is nagyon sokat vártunk és elment...most megint várunk... :( Fel a fejjel,mást nem tehetünk...
2014. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... csak nagyon nehéz, körülöttem is sokan terhesek, és már egyszerűen nem tudok örülni senki örömének, mindig csak az jut eszembe, hogy nekem miért nem. Mi az előzőre nem vártunk sokat, 3 hónap alatt sikerült, de ezzel együtt is eléggé nehéz, nem tudom, sikerül-e még egyáltalán valaha.
2014. aug. 29. 12:29
 8/10 Margit84 ***** válasza:
Persze, hogy sikerülni fog!!!!! Tudom nagyon nehéz, de nem szabad ennyire pesszimistán, mert az is gond. Meg kellene próbálni nem foglalkozni vele, kicsit kikapcsolni, és rendben lesz!!!
2014. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze igazatok van hogy összejön stb.... viszont nekem ne mondja senki hogy a vetélés után amíg nem jött össze akkor te nem így álltatok a dolgokhoz??Gratulálok annak akinek ilyen hamar összejött és most terhes,de sajnos addig amíg velem nem fog megtörténni addig így fogom látni a dolgokat... Unokahúgomnak a műtét után 3. mensit megvárva most ismét terhes... tehát bele gondol az ember hogy vajon mi lehet az oka hogy nekünk még semmi... az elsőre mi 2 évet vártunk és most már fél éve várjuk megint...... :( 2-es voltam....
2014. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi én vagyok az utolsó rosszul írtam nem kettes hanem első válaszoló vagyok.... benéztem! BOCSI
2014. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!