Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Honnan tudják spontán vetélésn...

Honnan tudják spontán vetélésnél, hogy kiürült-e rendesen a méh, és nem maradt benn valami?

Figyelt kérdés
Üres petezsák volt a 7. héten, műtétre jelentkeztem, de arra már beindult a vetélés, vissza kell mennem két nap múlva.

2014. nov. 12. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
uhn latszik ha van benne barmi, a gyulladast is latjak.
2014. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez lenne a kérdésem, vagyis majdnem ez. Ha 7. héten elvetél valaki és nem megy vissza az orvoshoz, akkor honnan fogja tudni, hogy szükség van műszeres befejezésre? Lázzal jár, tudom, de mennyire erős lázzal? Hőemelkedés is számít? Észre fogja venni? A büdös folyás mennyire büdös és milyen erős? Nekem lázam egyáltalán nincs, nem is volt. Én 1,5 hét vérzés után nekem 1,5 hete még mindig van barna folyásom ami kellemetlen szagú, de nem büdös. Szeretném megúszni a műtétet, de nem tudom honnan lehet tudni, ha nem ürül ki a méh magától teljesen. Ha látom a jeleit, akkor természetesen azonnal megyek az orvoshoz.
2014. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy azt mondták majd menj vissza... Én tavaly november 30-án bementem, mert elkezdtem iszonyatosan görcsölni és vérezni, és haza sem engedtek!!! Vizsgálat, osztályra fel, 45 perc múlva már a műtőben voltam!
2014. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem írtam le pontosan. Volt UH vizsgálat amin az orvos látta a kilöködő petezsákot, és a vérzést, bár akkor még nem véreztem csak görcsöltem. Az orvosom megnézte az UH leletet és utána küldött haza, mert ha ki ürülne magától megúszhatnám a műtétet. Gondolom újból lesz UH vizsgálat két nap múlva, csak azt nem tudom, hogy az UH-n látják-e hogy rendben van.

Kedves 2/3 válaszoló mindenképpen keressél fel egy orvost, ez már elég elhúzódó vérzés, ha szövődmények alakulnak ki annak komoly következményei lehetnek. Én nem mernék kockáztatni, főleg ha még szeretnél gyereket a jövőben, és saját egészséged érdekében is. A műtétet ki lehet bírni, sajnos az is volt már nekem.

2014. nov. 12. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
az UH-n mindent látnak (főleg ha magánorvos megfelelő minőségű készülékkel). Látják ha gyulladás van, látják ha ciszta van, ha abban kóros elváltozás, ha belekakil a magzat a magzatvízbe, látni fogják bármilyen esetleges szövődményt
2014. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. nov. 12. 17:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos műtét lett. Igazatok volt az UH-n mindent látni. Megnézték UH-n és maradt benn valami kevés terhességi szövet.
2014. nov. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!