Ilyenkor mi történt?

Figyelt kérdés
4 napja voltam orvosnál megállapította. Hogy 5+4 napos terhes vagyok. Nagyon örültem tervezett baba volt! Tegnap este elkezdtem görcsölni,vérezni. Bemenetek a kórházba ahol csináltak ultrahangot és terhességi tesztet ami nem mutatott semmit...és még az orvos is nagyon goromba volt velem.ez hogy lehet?
2014. nov. 14. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
vetélés
2014. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vetélés. ha 4 napja látott is vmit a doki, valószínűleg kiürült. sajnálom.
2014. nov. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van a vetélésnek, bár hozzá teszem a barátnőmnél hasonló történt. Megállapították a terhességet, majd erős görcsei voltak, vérzése nem tudom milyen volt és mennyi. Elment egy másik dokihoz, aki közölte, hogy nem lát semmit, nem terhes. Teljesen összetört. Másnap ismét másik doki, aki megerősítette, hogy ott a baba. Csinálj tesztet otthon és érdemes elmenni megnézetni másik dokival is. Bár sajnos az erős vérzés és a negatív teszt valóban azt erősíti, hogy nem maradt meg. Nagyon sajnálom, ha így van!
2014. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így akkor nem tudom mit hidjek,volt e terhesség vagy sem.és ez így nagyon rossz.
2014. nov. 14. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!