Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Értelmeznétek a vetélés utáni...

Értelmeznétek a vetélés utáni szövettani eredményem?!

Figyelt kérdés

Tudom hogy senki sem orvos,de hátha esetleg volt már valakinek hasonló eredménye...természetesen orvoshoz is megyek vele,de addig is...



"...Mikroszkóposan véralvadékba ágyazott terhességi decidua részletek láthatók,melyek helyenként lobosak.Egy gócban chorialis vándorsejtet láttam.Magzatboholy nem észlelhető.



2014. dec. 19. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha jól sejtem akkor a chorialis a magzatburok külső része a decidua pedig a peteburok de mi az a lobos??
2014. dec. 19. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
lobos=gyulladt
2014. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,közben én is megtaláltam.

Akkor valószínű gyulladás miatt vetéltem el?!

Volt már valakinek ilyen?

2014. dec. 19. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál? Én arra tippelek, hogy valami felszálló fertőzés vezethetett ide és nem genetikai eredetű a dolog. Nagyon sajnálom amúgy! Mielőbbi testi-lelki gyógyulást és sok erőt a következő a terhességhez!
2014. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

8 hetes voltam,szívhang nélkül :(

De ha fertőzés lehetett akkor legalább hormonális és genetikai problémákat valamennyire kitudnám zárni...

2014. dec. 20. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!