Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélésem volt?

Spontán vetélésem volt?

Figyelt kérdés

Egy hete késett már a menstruációm, tegnap vérezni kezdtem, már akkor is voltak görcseim, de este iszonyatos, erős alhasi fájdalmak törtek rám. Járni is alig tudtam, úgy kellett hazatámogatni. Ma sem lettem sokkal jobban, időnként nagyon durván belém nyilall a görcs, néha enyhül, de alapvetően fájdogál. Sajnos a vérzésem pontos állagát nem láttam, mert ahogy megjött, tampont helyeztem fel, gondolván, szimpla menstruációról van szó. De tegnap elég erősen jött, ma viszont már csak alig.

Félreértések elkerülése végett, nem veletek szeretném felállíttatni a diagnózist, holnap délelőtt megyek nőgyógyászhoz, de addig sem hagy nyugodni a dolog, gondoltam, megkérdezem, hátha volt valakinek itt hasonló tapasztalata...



2014. dec. 14. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
vetéléskor darabos vérzés van.....és magát azt, hogy vetélésed volt csak akkor tudnánk biztosan, ha pozi teszted vagy megállapított terhességed lenne....a mensis erős görcs és erősebb vérzés még nem feltétlen jelent vetélést inkább valami hormonális probléma lehet vagy endometriozis akár.....
2014. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Cisztám van.
2014. dec. 15. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnálom de akkor gondolom mensivel ürült nekem 4 cm es volt akkor görcsöltem így.....egyébként sajnos gyakorlatilag átéltem már két vetélést....a legutóbbi egy hete volt :(
2014. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy ha a holnapi labor nem mutat más bajt, akkor ez valószínűleg magától felszívódik majd. Nagyon sajnálom a vetéléseidet :( Kitartást és sok erőt kívánok!
2014. dec. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!