Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után hosszabb ciklus?

Missed ab után hosszabb ciklus?

Figyelt kérdés
Dec. elsején volt a műtétem; azóta nem jött meg. A dokim hülyének nézett, mert szerinte már rég meg kellett volna jönnie és annyira beparáztam, hogy vettem (tök fölöslegesen) egy méregdrága terhes tesztet, pedig tudom, hogy nem lehetek terhes. Persze negatív lett, de mensi még mindig sehol.... 3 éve (szülés után) 28 naposak a ciklusaim; előtte totál rendszertelenek voltak, volt, hogy több hónapig ki is maradt. Lehetséges, hogy visszaálltam a régi rendszertelen és állati hosszú ciklusra ? Csak azért aggódok, mert már esedékes lenne az éves szűrővizsgálat, de hupilila gőzöm sincs, most a ciklusban hol tarthatok... Volt már valaki így ?
2015. jan. 13. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nehezebben áll vissza a ciklusod. Lelkileg is valószínű megviselt, nem ugyanaz mint a szülés. Várj türelemmel. Az éves szűrővizsgálat meg várhat a következő alkalomig. Szedjél vitaminokat, vigyázz magadra és beszéld meg az orvosoddal mi az a legkésőbbi határ amíg ez normális.
2015. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után 40 nappal jött meg az első menzesz(egyébként 33 naposak a ciklusaim),ez teljesen normális,4-6 héttel a műtét után kell megjönnie és utána már rendszeresnek kell lennie.
2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!