Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Muszáj visszamenni a szövettan...

Muszáj visszamenni a szövettan eredményért?

Figyelt kérdés
Ugyis azt mondják megint,hogy nem tudják az okát,3 hónap múlva lehet próbálkozni.
2015. jan. 20. 05:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Muszájnak nem muszáj, de a saját érdekedben ajánlott. Elképzelhetetlen, hogy most válaszokat kapnál?
2015. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,elképzelhetetlen!Soha senki nem kapott még normális választ!
2015. jan. 20. 06:22
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy soha senki nem kapott választ? Szerinted azért csinálják a dokik, mert nincs jobb dolguk? Unatkoznak? Azért fizeti az OEP, mert nincs más, amire költhetne? Én megértem, hogy el vagy keseredve és szörnyű dolgokon mentél át, de lehet, persze nem biztos, de ott van a lehetősége, hogy választ kapj, te pedig általánosítva, duzzogva azt mondod, hogy nem, úgysem tudnak semmit. Én megadnám az esélyt a dolognak, sose lehet tudni. Vesztenivalód van, ha elmész érte?
2015. jan. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen!Vennem kell ki szabadnapot,a főnök megint rám száll ez miatt,ráadásul egy rakás pénz az utazás.

Miért nem lehet telefonon megkérdezni az eredményt?Minek bonyolítják ezt túl?

2015. jan. 20. 06:40
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Tudod mit akkor maradj ahol vagy!!Ha gyereked lesz akkor is otthon kell vele maradni ha pl beteg vagy csak gipszben van a lába... Vele is kell makd utaznod!! De tetudod csak akkor nem értem minek ez a felesleges kérdés ide ha te már döntöttél!! Egy gyerekért áldozatokat kell hozni!!Sajnálom!
2015. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy muszáj, ha neked nem több megnyugvás akkor ne menj.
2015. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Hívd fel a dokit és szépen kérd meg, hogy küldje el neked e-mailben. Legyen csak meg neked is. Off: engem utána kiírt a doki táppénzre. Három hét után szinte még győzködnöm kellett, hogy zárja le a táppénzes papíromat.
2015. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as ès Kedves kèrdező!


A szövettan nem azért kell elsősorban h kiderüljön a vetélés oka hanem azért h biztos legyen hogy mindent kikapartak és nem maradt-e bennt vmi magzati szövet ami gondot okozhat...

2015. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó!Attól,hogy egy kis darabkát elküldenek szövettanra,miből állapítják meg hogy maradt-e bennem valami???? Ilyen hülyeséget!!
2015. jan. 21. 06:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Újra szeretném elmondani, hogy együtt érzek veled, de. Ha ez a gond, akkor miért nem azt kérdezted meg, hogy hgoyan lehetne megoldani a szövettani eredmény átvételét, ha emiatt plusz szabit kell kivennem, pikkelne rám a főnök, ami gyerekvállalás előtt tudjuk, hogy nem éppen jó ómen. Ezután a következő válaszokat érkeztek volna, amit segítenének is a problémádon. Hívd fel a dokidat, lehet, hogy elmondaná telefonban is, hogy mi lett az eredmény, van-e teendő, és bemész az eredményért akkor, amikor tudsz. Az én dokim például megtette, hogy szülés után, amikor a kicsi fiammal voltam itthon, és beteg lettem, a vizsgálati eredményt megbeszéltük telefonon, hogy emiatt ne kelljen bemenni a kórházba pici babával. Majdnem fél órát diskuráltunk róla, hogy akkor mi legyen, hogy legyen. A másik lehetőség, hogy megkéred, hogy küldje el e-mailben. A harmadik lehetőség, hogy írsz egy két tanúval ellátott meghatalmazást, és ezzel átveszi más. Ez a más lehet a férjed, szüleid, testvéreid, férjed családjából valaki, de akár egy barát/barátnő is. Ha kekeckednének, akkor elmondaná az illető, hogy a Polgári Törvénykönyv értelmében az általa vitt meghatalmazás egy teljes bizonyító erejű magánokirat, amellyel átveheti a leleteket. Az én leleteim nagyrészét terhesen így vette át a férjem vagy a nyugdíjas szüleim, mert ezért én sem szívesen futkoztam a munkahelyemről.

Miért egyszerűbb felfújni magadat, és azt mondani, hogy felesleges bemenni mint megoldást találni? Remélem egyébként megoldódik az ügyed.

2015. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!