Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet fájdalom csillapítót...

Lehet fájdalom csillapítót bevenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,sosem gondoltam hogy átesek ezen ,de az élet így hozta.Sajnos regnap reggel elkezdtem vérezni a 10.hétben lennék.Elmentem a dokihoz megállapította hogy két hete halott a picikém.Pénteken csinál kaparást.Viszont a vérzés felerősödött ,olyan mint mikor megjön a görcsök is hasonlóak.Lehet bevenni fájdalomcsillapítót?Milyen lesz majd a tágítótól ha most is nehéz.Hogyan tudom a fájdalmam csillapítani?
2015. jan. 28. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet! Fájdalomcsillapítót két esetben nem szabad szedni. Ha nem szabad elfedni a tüneteket (pl. orvoshoz menet előtt, hogy ha megnyomkod tudja hol fáj Neked) illetve terhesség ideje alatt bizonyos fajtájú és bizonyos mennyiségűt a baba miatt. A kórházban kötelességük annyi gyógyszert adni Neked amennyit csak kérsz. Ez nem valami kínzás, hanem gyógyítás.

Ugyanakkor javaslom, hogy amint tudod hívd fel a dokidat, mert lehet, hogy azonnal befektet.

2015. jan. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,szeretném felhívni mindenképp.befektetni nem igen fog,ez itt nem így működik.Németországban élek,máshogy mennek a dolgok :(
2015. jan. 28. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történik!

Én pár hónapja estem át ezen a 9.héten,de nem véreztem.

Ha vérzel akkor lehet hogy valamennyire nyitott a méhszáj és nem kell tágítás.

Szerintem vehetsz be gyógyszert!

Kitartás!

2015. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az Élet megoldotta,tegnap elvetéltem és a kórházban meg is műtöttek.Végig csináltam fájdalomcsillapító nélkül az egész várakozást ,bürokráciát,na meg kerestük hová is küldtek bennünket :D

9 órától fél 11.-re kerültem vizsgálóba,mert nem kértem mentőt.Amúgy le a kalappal a kórház és a személyzet előtt.Végig úgy éreztem jó kezekben vagyok,holott még beszélni is alig tudok az adott nyelven.Most már jól vagyok,itthon a saját ágyamban aludtam,még sokat kell pihennem,és ma nem lehetek egyedül.Köszi még egyszer.

2015. jan. 29. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!