Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalom csillapítót...

Milyen fájdalom csillapítót szedhetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok, és elég sűrűn fáj hol a fejem hol a fogam. A válaszokat köszönöm szépen! :)
2014. jan. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta,hogy paracetamol tartalmu gyogyszert szedhetek,persze abbol se sokat.
2014. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Algopyrin vagy paracet alapú gyógyszerek (panadol pl).
2014. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Panadolt lehet, mert az paracetamol, de én úgy tudtam, hogy Algopyrint nem lehet. Gyógyszertárban mindenesetre meg tudják mondani.
2014. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Paracetamol mehet, de ha fáj a fogad, irány a fogorvos. Hidd el, csak rosszabb lesz. Jobbulást!
2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak panadolt! Abból 24 óra alatt 4 et lehet maximum. De tényleg jobban tennéd ha elmennél a fogdokihoz, mert nála a helyi érzéstelenítés az nem káros. Lehet arról fáj a fejed is!
2014. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem algopyrint mondta a nőgyógyászom és a házidokim is. kijött a terhesség alatt nagyon durva migrénem, arra azt mondta a panadol semmit nem érne amúgy sem. de azt is lehet szedni ha nem olyan erős a fájdalom.
2014. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! :)

Jelenleg Auszrtiában vagyok még, de van Panadolom. Ha haza megyünk, megyek a fogdokihoz.

Köszönöm, mégegyszer. :)

2014. jan. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!