Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen fájdalom csillapítót...

Milyen fájdalom csillapítót tanácsoltok?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam! Az alsó két foga végre áttört 2 hete, addig alvás nem votl, kezdetben hasfájás, mire elmúlt kezdődött a fogzás! utána volt pár nyugodt éjszakánk, azóta újra kezdődött, de most nappal is, doki szerint 4 foga jön egyszerre! hulla vagyok, nem bírom már hogy 10 percenként sír, hogy nappal órákig sír és fáj neki, se dentinox, se dologél semmi nem hat! viburcolt adom neki 4 éjszakája semmi, ugynúgy minden órába legalább 3-szor fent van és van egy időszak hgoy 1-1,5 órát vissza se alszik, egyik este már nagyon fáradt voltam adtam fájdalom csillapítót algoflex baby-t akkor kétszer ébredt az éjszaka szopizni, de hát azt nem adhatok neki mindennap! chamomillát is kap, de nem változik, a nappali alvása is 0 , a vállamon alszk, ahogy letenném már ordít! nagyon fáradt vagyok mit csináljak? megint hónapokig ez lesz :(
2014. márc. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy SSC-t és pakold a hátadra, könnyebb, mint kézben cipelni.

Erre az átmeneti időszakra szerintem vedd magad mellé.


A gélekből nekünk kizárólag ez vált be, Rossmannban vettem:

[link]

2014. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked pedig magnézium, sok-sok pihi, aludj Te is napközben!
2014. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gélt kipróbálom, mg-t szedek, pihenni nem tudok nappal se hiszen alszik talán 1-2-szer 20-30 percet , most is horror éjszaka volt :(
2014. márc. 29. 05:59
 4/4 anonim válasza:

Reiki :-)

távban el lehet küldeni

2014. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!