Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek van okom félni és...

Szerintetek van okom félni és menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
7 hete volt missed ab-om és még azóta se menstruáltam.Doki a műtét utáb 1 héttel látott utoljàra és azt mondta 4-5 hét múlva vàrható az elsö vérzés.
2015. febr. 8. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Először is,nagyon sajnálom!Én többször átéltem a spontán komplett vetélést!majd belebetegedtem!Én sem menstruáltam csak szeptemberben anno,a nagy vetélésem 2012 július 28-án volt,és csak szeptemberben jött meg legközelebb.Az én nőgyógyászom azt mondta,nembaj ha nincs menzesz.regenerálódik a méh,a szervezetem.Szóval ne ijedj meg!A testes emlékezik!Mielőbbi áldott állapotot kívánok neked!Én majd 11 éve szeretnék babát!43 leszek,teherbe tudok esni,de nem maradnak meg!Kivizsgáltak,semmilyen szervi,hormonális bajom nincs!Sok sikert!És ha mégis aggódsz,menj el az orvosodhoz!De szerintem nem kell megijedned ha késik!
2015. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem két ünnep közt műtöttek (üres petezsák), de még nekem sem jött meg.
2015. febr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első nagyon sajnàlom,borzalmas lehet.Engem ez az egy padlóra tett...Nem is tudom mit kívànjak Neked! Màr nem is próbálkoztok?

Nekem december 20án volt a műtétem,azóta semmi.Közbe fàj a petefészkem,de ennyi.

2015. febr. 9. 08:32
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
De próbálkozunk!Áldott állapotba tudok esni,akár havonta is,de nem maradnak meg sajnos!Most küldtek minket pszichológushoz a férjemmel feldolgozni a vetélést.Köszönjük szépen amúgy az együttérzésedet!
2015. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Te és a párod véréből néztek kromoszómákat?
2015. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja .. és hogy a kérdezőnek is válaszoljak. Ilyenkor felborul a hormonháztartás, kicsit megzavarodik a tested, aztán szépen visszaáll. Átlagosan 4-5 hét, de akár 2-3 hónap is lehet teljesen normális. Azért 3 hónap múlva már érdemes elmenni dokihoz, de addig ne izgulj.
2015. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem néztek kromoszómákat egyikünknél sem!Még vércsoport összeférhetetlenség sincs!
2015. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs köze egymáshoz a kettőnek. Nem a kettőtök összeillőségét nézik, hanem külön nézik h nincs e olyan eltérés valamelyikőtöknél ami oka lehet a vetéléseknek.
2015. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értettem a kérdést!Nem vagyok sötét!Csak leírtam,hogy még azt is néztek!De kromoszómát még nem!Tudom,hogy nincs köze hozzá!Nem vagyok laikus!
2015. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Felned nem kell. Ha nem vagy lazas es nincs eros fajdalmad nem lesz gond. A szervezet magahoz fog terni azert ez egy eleg agressziv beavatkozas. A tested mar raallt a terhessegre es hirtelen vege.Ido kell meg regeneralodik. Nekem augusztusban volt es utana 6.hetre megjott de tok maskepp mint elotte. Az amugy 32napos ciklusom is megborult. A verzes is es a ciklus hossza is. Eloszor 36 napra utana 47re ,28ramajd 19re. Most januarban volt olyan mint elotte. Szoval hagyj idot a testednek. Reszvetem mindenkinek a babaja miatt. En eleg nehezen jovok ki a tortentekbol,szoval mindenkinek sok erot kivanok.
2015. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!