Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 6 hetes terhes vagyok és...

Most 6 hetes terhes vagyok és néha fájogat a hasam alja, nem erősen és pár pillanatig. Még nem voltam orvosnál, kiakartam várni a 2 menstruáció kimaradást. Van okom félni és forduljak orvoshoz vagy ez természetes folyamat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy terhes vagy, miért vársz a dokival?

Szerintem jobb lenne, ha elmennél...legalább alaposan megvizsgálna, tanácsot adna, lehetne vérképet ellenőrizni..

A hasfájás előfordul a terheség alatt, elég gyakran, nekem sokszor fáj.

Szerintem ne várj még 2 hétig!

2008. júl. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az hogy fáj a hasad alja, főleg, hogy nem erősen nem ad okot az aggodalomra. Nekem is fájt, és néha még mindig előfordul. Sőt egyre több helyen tud szúrni, fájni. Szerintem ráérsz, ha semmi más gond nincs 1-2 hét múlva menni, mert addig úgysincs szívhang.
2008. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én elmennék a helyedben,legalább azt megnézetni hogy jo helyen van e a baba
2008. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni 6 hetesen a dokihoz. Megnézi, hogy jó helyen van e a baba, és te is láthatod, hogy milyen a maszatod.

Megnyugtat a doki, hogy minden oké és elmond pár dolgot.

Ez pozitív dolog, szerintem ne várj tovább!

Felteheted a kérdéseidet is!

Boldog babavárást!

2008. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes minnél előbb elmenni dokihoz. Hisz az a legbiztosabb, mert meg tudja mondani, hogy jó helyen van-e baba, és tényleg látni már egy pirinyi kis "valamit". :)

A hasad pedig úgyis fog fájogatni a későbbiekben is, ettől annyira nem kell megilyedni. De ha mindenképpen biztosra akarsz menni menj orvoshoz, és majd ő megnyugtat, hisz ez a feladata!

2008. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!