Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt olyan, akinek masodik...

Volt olyan, akinek masodik babaval volt gond, nem az elejen, kesobb?

Figyelt kérdés
Egy baratnom a napokban elvetelt a masodik babaval,11-12 hetes volt.es most lattam egy kepsorozatot,megszuletett,de nem elt babakrol es szuleikrol.nekem is van mar egy 2 evesem,de most ujra terhes vok,24. het,es ez a ketto egyutt most annyira megremisztett.eddig ugy tudtam,h fokent az elso terhessegeknel szokott gond lenni,de lehet megsem

2015. febr. 13. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, bármikor lehet gond.

Nagyon nehéz olvasni a kérdésedet. Kicsit tagolhattad volna jobban!

2015. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 1gyermek egészséges.de sajnos 5év alatt 3babát veszítettem el.a 3.babát félidőben :(

Minden jót kívánok!Megértem aggódsz de csak pozitívan előre.

2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a második babámmal vetéltem el,az első és harmadik terhességemmel nem volt semmi gond, egészségesen születettek.
2015. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es hanyadik heten,ha megkerdezhetem,hany evesen?
2015. febr. 16. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik munkatársam feleségénél kiderült, hogy második baba Down-kóros és egyéb betegségei vannak. Az elsővel szinte azonnal terhes lett, végigdolgozta a szinte tankönyvi egészségű terhességet, fiatalok is, a második mégis beteg lett. 20 hetesen meg kellett szülnie.


Ne nézegess halott magzatokról és szüleikről képeket! Minek gyötröd magad feleslegesen ilyenekkel? Élvezd ki az egészséges terhességedet, ne másokhoz hasonlítsd!

2015. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!