Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetesen üres petezsák?...

7 hetesen üres petezsák? Utána egészséges baba? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
mensi szerint 6 hetesen mentem dokihoz, uh nélkül megállapította a terhességet. 1 hét múlva uh-val megvizsgáltak, üres petezsák. volt valaki így? lehetses közel 2 hét eltérés? vagy csak missed ab lehet? tapasztalatok?
2014. nov. 30. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
nem görcsöltem, nem véreztem, viszont folyamatosan hányingerem van, feszül a cicim, egyes szagoktól rosszul vagyok.
2014. nov. 30. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen volt 10 mm-es petezsák,benne 6 mm-es embrió és akkor már pár napja nem fejlődött sajnos.missed ab lett a vége.

Én is kérdeztem hogy lehet-e később fogant de azt mondták ennyi idősen már mindenképp baba kell hogy látszódjon akkor is ha később fogant...

De drukkolok neked hogy ott legyen a baba!!Én várnék még 1 hetet a helyedben!

2014. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem a doki azt mondta bármi lehet, jövő héten megyek vissza hozzá. De én nem nagyon hiszem. üres petezsák úgy 5 hetesen látszódhat. Nem sok esélyt látok rá, hogy ennyi különbség lenne. De érdekelne, hátha van valakinek pozitív tapasztalata.
2014. nov. 30. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod mikor foganhatott, vagy mikor teszteltél elsőnek pozitívat? Ha a 4. hét körül, tehát, amikor elmaradt a menzid, lett pozi a teszt, akkor sajnos az üres petezsák nagyon nem jelent jót.
2014. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is üres petezsákom volt 6 hetesen még belefért hogy üres de 2 hétre rá visszahívott azaz 8 hetesen már 33 mm üres petezsákom volt de 1 hétig még vártunk....akkor meg már eldeformálodott és össze is ment...:( rá egy napra missed ab-om lett.Nagyon szurkolok neked hogy minden rendben legyen!!!!!
2014. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7 hetesen mentem először, látszódott az embrió is, de egy héttel kisebbnek. Azt mondták, semmi baj, ez ilyenkor normális. Másfél hét múlva vissza mentem, semmit nem fejlődött, holnap műtenek :(
2014. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
voltam dokinál azóta, ott volt az élő embrió, szívét is hallottam. bár ilyen kezdet után semmin nem lepődöm majd meg.
2014. dec. 3. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett veletek? Hasonló cipőben járok, 6+6 hetesen üres petezsák, 9,4 mm...
2018. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és kedves 8-as válaszoló. Mi lett veletek? Hasonló a szitu nekem is.
2021. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as veled mi lett? Én is így vagyok most.
2023. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!