Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6. hétben vetéltem, hogyan...

6. hétben vetéltem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kérlek bennetek, osztjátok meg velem a tanácsaitokat. Milyen életmódot éltetek a vetélés után. Minden érdekel, étrend, milyen vizsgálatok ajánlottak, gyógyszeres kezelés, szexuális élet.

2015. márc. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgyanolyan életmódot éltem mint előtte, mivel egy vetélés volt a doki azt mondta nem szükséges kivizsgálás,gyógyszereket nem kaptam. szexuális élet sokáig nem volt, egyikünk sem kívánta,gondolni sem tudtunk rá, 4 hónappal később kezdtünk el újra próbálkozni első hónapban sikerült. Folsavat szedtem, problémamentes terhesség volt.
2015. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél véreztem 10 hetesen,uh-n már nem volt szivhang.3 hónap pihi után rögtön terhes lettem,ikrekkel. 5(!!!) orvosnál voltam,üres volt mindkét petezsák.Megint műtöttek.Egyelőre gondolni se akarok még ujabb terhességre!
2015. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!