Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most jött meg a negyedik...

Most jött meg a negyedik mensesem missed ab után, ami tavaly okt 31-én volt. Kezdek aggódhatni mert nem sikerül a baba eddig. Talán baj van? Mennyi időnek kell eltelni az újabb teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második menzesz után sikerült, szóval nincs olyan, hogy mennyi időnek kell eltelnie. Akkor fog sikerülni, mikor eljött a ideje. Mikor lelkileg ott tartasz, és nem görcsölsz rá a témára, és legfőképp akkor, mikor a baba jónak látja. :) Ha egyszer már sikerült teherbe esned, máskor is sikerülni fog, biztos, hogy nincs semmi baj!
2015. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor most Én is kezdjek el aggódni teljesen egészségesen,hogy 2012.novemberében elvetéltem és azóta nem jön a baba?Nyugi!Ha akar majd jön Én sem aggódok pedig Nekem már lenne miért...Vetélés után 3 hónap pihenőt szoktak ajánlani utána lehet próbálkozni és ha 6 hónapon belül nem jön akkor elkezdheted a kivizsgálásokat.

Sok sikert és ne rágd Magad ezen :)!

2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

23 hetes magzatelhalásom volt májusban. Szeptember 19-én volt meg utoljára.


Sok sikert!!!

2015. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok mert ugye vetélés után min.3 hónap stop van,akkor még időbe vagytok...
2015. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rendszeres a mensid, a következő alkalommal, mielőtt megjön egy nappal reggel csinálj ultraérzékeny terhességi tesztet (10-eset), és ha halványpozitív, menj azonnal orvoshoz, és írass fel progeszteront. Gyakran az a baj, hogy mikor meg kell jönnie, annyira kevés a progeszteron, hogy nem tud elég jól beágyazódni a sejt, ezért egy szimpla menstruációval kilökődik. Az a vicces, hogy ez egy olyan alapdolog, amit nem reklámoznak az orvosok.. pedig annyira adja magát. a szűk családi körünkben 2 gyerek is született ennek a módszernek köszönhetően. kb 3 vetélés után jöttek rá, h ezt a bajt így lehet kiküszöbölni. Lehet olcsón webshopokban rendelni 100 ft-darabjáért, ovulációs és szuperérzékeny terhességi teszteket is csomagokban.
2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!