Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 5 héttel még nem...

Vetélés után 5 héttel még nem menstruálok. Összejöhet baba?

Figyelt kérdés
Február elején teszteltem pozitívat, 3 teszttel, viszont ultrahangon semmit nem látott az orvos.... egy hétre rá elkezdtem vérezni,vetélésem,volt,3 nap krház,nem kellett beavatkozni,kitisztultam... 4 héttel utána már szexeltünk védekezés nélkul,dzeretnénk babát,ma van 5 hete hogy elvetéltem,de nem jött meg. Mit tanácsoltok? Korai prőbálkozni? Szedjek terhesvitamint?
2015. márc. 16. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Dokid mit mondott, mennyi időt hagyjatok ki? Az ő tanácsát fogadd meg...
2015. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom..., vetélés után az első ciklust érdemes kivárni szex nélkül legalább. Nem sok esélye van, hgy így terhes maradsz. Várd meg a ciklusodat és utána próbálkozzatok! Sok sikert! Vitamint szedhetsz, azzal nem ártasz.
2015. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Doki semmit nem mondott, de ahogy olvasgattam mások tapasztalatait, akinek nem kellett beavatkozás és szépen kitisztult már lehetett próbálkozni. Mindenképpen szeretném ha megjönne, de eddig jele sincs, addig pedig élvezzük egymást, majd jön a baba amikor szeretne, nem álljuk útját :)
2015. márc. 16. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Vetélés után gyakran csak késéssel jön meg a menzesz. Lehet 6-8 hét is, olvastam itt olyat. Hogy mikor van peteérés megint nehezen megjósolható.
2015. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, összejöhet egy mensi mama baba papa
2015. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!