Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mindenkinek ilyen fájdalmas a...

Mindenkinek ilyen fájdalmas a laminária felhelyezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék néhány tapasztalatot meghallgatni,hogy kinek mennyire volt fájdalmas, mikor felhelyezték azt a pálcikát?

Elnézést,senkiben nem egy sebet szeretnék feltépni.Tudom,hogy ez már úgy sem változtat semmin,és tudom azt is,hogy mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Egyszerűen nem gondoltam, hogy ennyire fájdalmas lesz. Pár nappal ezelőtt volt missed ab.

Köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 31. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt. évekkel ezelőtt volt, de ma is élénken emlékszem rá. azóta szültem és nekem a vajúdás vége fájt ennyire. nekem is furcsa olyat olvasni, hogy valaki meg sem érezte
2015. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos mikor mondták ,hogy fájni fog, elhittem ,de egyszerűen nem gondoltam,hogy ennyire, a lelki fájdalom mellett persze "eltörpül",ha szabad így fogalmaznom, de szerintem tényleg embere válogatja. Volt olyan barátnőm,aki szinte szó szerint azt mondta, hogy alig érezte a fájdalmat,mint ha enyhén mensi görcsei lettek volna, sógornőmnek szintén nagyon rosszak az emlékei róla.

Köszönöm a választ!

2015. márc. 31. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt h fajni fog egy kicsit. Na ezt nem hittem h ennyire. Annyira fajt h hirtelen ossze akartam gornyedni ugy fogtak le es nyomtak vissza h ne uljek fel. Iszonyatosan fajt. Evekkel ezelott volt nekem is. De most h olvastam a kerdesedet eszembe jutott h valoban nagyon fajt. Azota nekem is van egy 2 eves kislanyom csaszarral szultem. De ez a palcika felhelyezes brutalis volt, es utana is intenziven fajt a hasam. Gondolom a tagulas miatt. De borzaszto volt az is. :/
2015. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt volt nekem is, én majdnem elájultam a fájdalomtól!!!! A második missednél már nem kaptam, mert előtte szültem.. Háromszor szültem összesen..és azt mondom inkább száz szülés mint egy lamináriás cucc. Barátnőmnek is pokolian fájt, ő is az ájulás szélén volt...

Kitartást!!! Jobbulást!!

2015. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel, mert án meg sem éreztem, mikor felrakták. Aztóta már született egy egészséges kislányom, szóval kitartást Nektek!
2015. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan két hónapja volt a műtét. Magát az érzést már nem tudom magamban felidézni. Annyira emlékszem, hogy úgy éreztem, hogy szétszakad az alhasam a felhelyezés közben. :( Utána jött egy-két nagyon erős görcs, ami kb. 1 órát tartott. Onnantól nem éreztem fájdalmat, "csak" a műtét utáni összehúzódásokat.
2015. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok. Igen, én nem gondoltam,hogy ennyire borzalmas,pedig úgy gondolom, bírom a fájdalmat,de ez tényleg embere válogatja akkor. Köszönöm a biztatást!
2015. ápr. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!