Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszájkitágító eszköz...

A méhszájkitágító eszköz (laminaria) felhelyezése miért annyira fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 01:00
1 2 3
 1/23 eszo ***** válasza:
92%
Ez jó kérdés..én majdnem betojtam, amikor betették!!
2010. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert nekem mindenki mesélte, h mennyire fáj, arra is készültem, és szinte nem is éreztem, éjjel simán tudtam aludni is. Annyi volt, h utána iszonyúan szédültem, még reggel is.

Nem vagyunk egyformák, de a többségnek fáj nagyon.

2010. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak picit kellemetlen volt,de az szinte semmi.Hát szerintem ez függ a fájdalomtűrő képességtől és hogy milyen a doki mert szerintem az sem mindegy hogyan áll neki és hogyan csinálja(gondolom én).
2010. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ilyet még nem is hallottam.Az mire való?
2010. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért, mert amikor teszik fel, akkor egy fém vmivel szétfeszítik a zárt méhszájat...nekem is irtóra fájt.

Viszont utána már csak olyan menstruációs görcsöm volt éjjel, és aludni is tudtam...mondjuk bevettem egy algopirint.

2010. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, a zárt méhszájat feszítik szét, az baromira fáj, bármilyen módon is végzik el. Mikor szülés előtt kézzel tágítják az is iszonyatosan fáj. Vetélés kapcsán volt egy műszeres befejezésem, ami előtt laminaria tágítást végeztek, igaz hogy csak pár percig tartott az a nagy fájdalom, de majdnem bepisiltem olyan durva volt, utána már csak görcsölgettem, de az nem volt vészes.
2010. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
és a doki mit mondott pontosan hogy csinálja? meddig tartott?
2010. júl. 24. 13:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok:


Felfekszel egy kengyeles ágyra, nekem a lábamat lekötötték, gondolom nehogy orrba rúgjam a dokit.


Utána lábak szét, kacsa be, és bedugja a lamináriákat egyenként. A ropi jutott róla az eszembe, úgy néz ki kb, csak egy ici-picit vastagabb.

Nekem 3 db-ot tettek fel.

Utána remegtem mint a kocsonya, azt hittem, le se tudok mászni arról a rohadt ágyról, a doki segített le. Meg utána szédültem, de az gondolom a nagy stressztől van, és nagyon...olyan megalázónak éreztem, pedig aranyos volt az orvos...

De figyu, mi négyen voltunk a szobában, és abból kettőnknek fájt ennyire, a harmadik lánynak csak kellemetlen voltg, a negyedik meg azt mondta, hogy mintha csak tampont tettek volna fel...szal egyéni is...


Mikor mész?

2010. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jövö héten :( (szerdán)
2010. júl. 25. 04:44
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Jobb ha felkészülsz arra a lehetőségre, hogy nagyon szar lesz. én sem ringattam magam illúziókba, hogy csak egy "kis csípés" lesz... nekem olyan volt, mintha szétfeszítettek volna belülről. azt mondogattam magamban, hogy jajj istenem jajj istenem... az utánam következő csaj bőgve jött vissza a szobába utána. az a része fáj főleg, amikor a fogóval lejjebb húzza a méhszájat. vigasztaljon az, hogy ez a művelet gyorsan megvan, kb 2 perc, míg felteszik.
2010. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!