Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pozitív tesztek után elkezdtem...

Pozitív tesztek után elkezdtem vérezni. Ma visszamentem az orvoshoz és sokat nem tudtam meg, holnap lesz bővebb eredmény, de a leletemen ez látható, látott már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
uterusban a mellső falon 13 mm-es izomechokat adó képlet látható. Douglasban kevés folyadék.

2015. ápr. 27. 20:38
 1/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Sok okosságot nem tudok neked írni, de én kb. az 5. hétben vagyok és én is elkezdtem barnázni de nagyon durván. Megállapították hogy szabálytalan a petezsák, és írtak gyógyszert. Reménykedem, hogy minden rendben lesz :(


Most úgy olvastam, hogy az izomecho egy kis myoma. De lehet hogy tévedek.

2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem barnazas, élénk vér :( ma kiderül talán. Neked nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen. Én is olvastam h mioma, de egy hete még semmi nem volt ott :(
2015. ápr. 28. 13:21
 3/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Hogy alakult a helyzet? Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen.

Én jelenleg a Duphaston tablettát szedem, és hála Istennek egyenlőre elmúlt a barna folyás. Igaz, minden egyes pisilésnél aggódok hogy nehogy újra elkezdje :(.


Holnap megyek ultrahangra.Hányadik hétben vagy?

Nekem azt írták a papírra, hogy 10mm-es szabálytalan petezsákot látnak, és a diagnózis: ab.missed.6?

2015. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nekem elment a baba, azóta még tisztulok, ez a jobbik eset... :( 12-én megyek vissza uh-ra, hogy minden rendben halad-e, nem vágyok eü-kaparásra. :( Most egy kis szünet,hogy helyrejöjjenek a dolgok, kisebb kivizsgálás,aztán talán nyár végétől lehet újra próbálkozni.

Te hogy vagy?

2015. máj. 4. 21:58
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sajnállak! :( Én is most bajban vagyok,én kb.5 hetes lehetek,pozitív teszt után kértem időpontot,a vizsgálat máj.5-én meg is történt.Múlt szombat óta enyhe rózsaszínes "vérzésem" volt,ami másnap enyhén barnássá változott,de semmilyen fájdalmam nincs és vérdarabok sem távoztak,de a doki mégis megállapította hogy fenyegető vetélés áll fenn.A méhszáj zárt,a nyakcsatorna megtartott.De még annyira pici (volt?) a baba hogy még szívhangot sem észlelt...mivel azt a 6.héten lehet tapasztalni.Hát most én is félek ám :(!!! Nagyon!!! Átérezlek most !! De kívánom,hogy megtörténjen Veled majd újra a kis csoda!!!

2015. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És most mi újság feléd? Szorítok, hogy minden rendben legyen!!
2015. jún. 1. 16:37
 7/7 anonim válasza:

Szia! Azóta sajnos megtörtént a baj!Elment a babám :(!

Május 18-án műtöttek,10 perces volt az egész.Hiába!Elmúltam már 40....:/

2015. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!