Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Penészgomba a lakásban okozhat...

Penészgomba a lakásban okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
3 vetélésem volt , amióta kertes házban lakunk , előtte pedig problémamentes terhességeim , amikor emeletes házban laktunk , nem tudom van -e összefüggés.
2015. máj. 20. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a penész nagyon sok mindenért felelős, de nem merném kijelenteni, hogy a vetélés ennek köszönhető.

Mi panelban lakunk. Az első gyereknél máshol laktunk (panelba), de ott nem volt penész és rendben lezajlott a terhességem.

A második terhességem már itthon volt (szintén panel), de sajnos penészedett a fal. Ugyan úgy rendben lezajlott terhességem volt.


Nem vettek szövettant, hogy kiderüljön mi okozta a vetéléseket?

Nem küldött el a dokid teljes kivizsgálásra?

Nincs esetleg pajzsmirigy problémád vagy hormon elégtelenséged? Utóbbi gyakori többedik terhességnél, mivel az első alatt felborul a hormonháztartás.

2015. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2015. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most nem lennék akkor 21 hetes.. 80 éves vályogház, mindegy mit csinálunk vele..
2015. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem kerj teljes hormonkivizsgalast. NEkem az elso terhessegem utan teljesen felborult a hormonhaztartasom es pont forditva mukodott mint ahogy kellett volna. Sargatest hianyom is volt, es azt potolni kellett az elso 12 hetben. Az utobbi terhessegemnel mar nagyon figyeltem minden rezdulesre es tudtam a nem vart elott 4 nappal h vmi fura, testzeltem posit rogton hivtam a dokit, aki azonnal progi kupot irt fel. Nem tudom h ennek koze van e, de egeszseges babom szuletett. elotte volt 3 vetelesem.
2015. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!