Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt terhességnél teherbe...

Elhalt terhességnél teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Akkor amikor még a vérzés se indult be,es semmi tunete nem volt h elhalt a terhességem

nyugtassatok meg,hogy olyankor nem lehet teherbe esni !!!😵😨😱


2015. máj. 31. 08:56
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát, nem tudom, de ha már tudod, h elhalt, és várod, h beinduljon a vérzés, akkor nekem elég furcsa, hogy együtt vagytok...De bevallom, nem is igazán értem a kérdést.
2015. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor egyutt voltam a ferjemmel még nem tudtam,hogy a baba nemél...azthittuk el es a ferjem belém elvezett mert mondta az orvos hogy az nem okoz gondot...aztán rá 2 napra elkezdtem vérezni es ott derult ki hogy nem élt már hetek ota!!!

és most félek,hogy igy terhes leszek...de meg nem állok rá készen

2015. máj. 31. 14:27
 3/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Jaj így értem, és ezesetben bocsánat a hangnemért. A választ sajnos nem tudom, de csodálkoznék, ha a szervezet ezt csinálná, hiszen azért szerintem ez az egész peteérés dolog nem áll azonnal vissza. Márpedig az ugye elengedhetetlen feltétel.
2015. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam :) csak gondoltam felteszem a kérdést biztos ami biztos

Ha megis halt még ottvan igyis

2015. máj. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!