Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan meddig fájt a...

Missed ab utan meddig fájt a hasad?

Figyelt kérdés
Június 1-en műtöttek, de még fáj a hasam. Nem vérzek. Ti mennyit feküdtetek műtét utan?

2015. jún. 4. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt... :(

Nekem tavaly március 1-én volt a műtétem, 11. héten derült ki, hogy valószínűleg a 7 hetes uh után már nem élt (ott még találtak szívhangot).

Nekem a műtét után már nem fájt a hasam. Egy hétig voltam otthon, de inkább csak a lelki fájdalom miatt, sírtam, néha feküdtem, de nem igazán folyamatosan. Utána meg úgy éreztem, hogy megőrülök otthon, ha nem csinálok valamit, és inkább visszamentem dolgozni. De fizikai fájdalmaim nem voltak, vérzés meg csak minimálisan, de az kb. 10 napig még utána.

Kitartást kívánok, remélem, hogy hamar "rendbe" jössz.

2015. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a válaszodat! Sajnálom ami veled történt...az én történetem is hasonló :( Nagyon nehéz...
2015. jún. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!