Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kinek mikor...

Missed ab után kinek mikor sikerült újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sajnos ma kiderült, hogy missed ab. Ikreink lettek volna, most elvagyunk keseredve :( Első terhességem :(

Mennyire valós, hogy missed ab után könnyebb babásodni? Kinek mikor sikerült?



2015. jún. 8. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem 2x jött meg utána, aztán évekig nem. :)
2015. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem decemberben járt le a 3 hónap, azóta próbálkozunk :(

2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem, igen sajnos van amikor utána is nehéz. Mi is most majdnem 4 évet vártunk a picire (picikre) és sajnos így végződött, ha egy éven belül sikerülne újra, akkor az már nagyon jó lenne... Aj de nagyon rossz most :(
2015. jún. 8. 16:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nekem tavaly szeptemberben volt műtétem. Nem volt szívhang. És decemberben megfogant a kislányunk. Vele minden rendben. :) Sok sikert!

26 hkm

2015. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bíztatóak a gyors babásodások :) Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 8. 19:21
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves második, drukkolok a mihamarabbi babáért :) Próbáljatok nem rágörcsölni, ha egyszer sikerült menni fog legközelebb is :) Előttem is ez lebeg!
2015. jún. 8. 19:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Én tavaly kétszer voltam missed ab-on fél éven belül.Semmi lelki erőm újra belevágni,úgy megaláztak az utolsó műtéten!
2015. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( DE ne adjátok fel! Egyszer eljön a ti időtök. A jó dolgokért úgy néz ki szenvedni kell :S
2015. jún. 8. 19:43
 9/22 anonim válasza:
januárba volt egy vetélésem 5+5 hetes voltam most megint 5 hetes terhes vagyok.. és barnázok.. szedek utrogestant ami elmulasztota .
2015. jún. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, drukkolok a piciért :)


Ma este megyek 7re a kórházba és reggel műtenek. Félek ettől a lamináriától, de tudom, hogy szükséges, hogy majd később ne legyen gond, ha babánk lesz. Remélem karácsonyra lesz újra pocaklakó. Csak lennék már túl rajta :(

2015. jún. 9. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!