Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után reményt adnátok?...

Vetélés után reményt adnátok? Kibek mennyi időre sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Mit változtattatok az előző terhességhez képest? Köszönöm előre is.

2014. nov. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vetélésem volt,5 hónap volt a kettő között.A második vetélés után 13 hónap múlva estem teherbe.Most jóval kevesebb stressz ér mint akkor.Lehet ezért is most probléma mentes a terhességem.
2014. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked is sikerülni fog, ne aggódj, nálunk a pihenőidő után még 4 hónap kellett, mire összejött. Ami más volt, hogy legbelül éreztem, hogy minden rendben lesz, és így is lett, teljesen problémamentes terhességem és szülésem volt. Nem vigyáztam magamra annyira, mint az elsőnél, mert ott nem segített a nagy önmegóvás, nyaraltam, repültem, strandoltam, dolgoztam végig.
2014. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ismerősömnek volt vetélése, és azt mondták neki, hogy az, hogy teherbe tudott esni, az már egy jó jel, hisz fogamzóképes.És még azt is mondták, hogy valószínűleg beteg lett volna a pici, ezért nem maradt meg.

Egy másik ismerősömnek pedig két vetélése volt, harmadikra sikerült, most másfél éves a kislánya.

A nagybátyáméknál ötödszörre sikerült a gyermek, a többi sajnos elment...

Az a legfontosabb, hogy ne törj össze lelkileg, bár tudom nehéz feldolgozni, de hidd el, ha kitartó leszel, igen is, sikerülni fog!!!!

2014. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pihenőidő letelte után azonnal:)
2014. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hetesen vetéltem el és két ciklust vártam az újrapróbálkozáshoz. Azonnal teherbe estem, félidős vagyok éppen. Nem változtattam semmit, nem a mi hibánk ha elmegy a baba, biztosan valami nem volt rendben vele.
2014. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!