Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés után mennyi...

Korai vetélés után mennyi időn belül sikerült újra teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Pár hete volt egy korai vetélésem,a menstruáció késése után pár nappal csináltam tesztet,halvány pozitív lett,1hét mulva mentem orvoshoz még nem látszott semmi az UHn de a vérben kimutatta a hcg hormont aztan elkezdtem barnázni visszamentem megint és a hcg nem növekedett,másnap már meg is jött :( Szerintetek már lehet próbálkozni?Ez kb 3hete volt.Akkor a 2ik próbálkozásra sikerült,bárcsak most is olyan ugyesen osszejonne..

2014. okt. 15. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, utána 2 hónapo kihagytunk és elsőre sikerült. :)


Nekem nem volt művi befejezés, az orvos szerint tökéletesen kitisztult minden a spontán vetéléskor.

2014. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta..Gondolod kellene még várni inkább?
2014. okt. 15. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy-két teljes menstuációs ciklust mindenképpen várjatok meg, és amint pozitívat tesztelsz, irány a doki. Elképzelhető, hogy hormonális támogatás kell majd. Én is szedtem 12 hétig gyógyszert (Ultrogestan), és teljesen zökkenőmentes terhességem volt, kisfiam már 4 éves. :)


Mindent bele, szorítok Nektek!

2014. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy mekkora terhességről van szó. A tiéd még annyira picike volt, 5 hetes gondolom. Valaki észre sem vette volna. Ebben az esetben max. 1 ciklust várnék, de lehet egyet sem. Azt is szokták mondani annyit érdemes várni az újra próbálkozással amekkora volt a terhesség. Én 8 hetesen vetéltem el és 2 ciklust vártam (de össz. 3 hónapot, mert 1 hó volt mire megjött). Azonnal teherbe estem és kaptam

rögtön az Utrogestant.

2014. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleg korai lehetett ha az UHn meg nem latszott csak a verbol mutattak ki,gondolom akor csak 3-4hetes kb.
2014. okt. 16. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben már simán lehet próbálkozni.
2014. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat rendes toletek:)
2014. okt. 17. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozzatok amikor úgy érzitek eljött az ideje! :)
2014. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!