Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után akkori párodda...

Missed ab. után akkori pároddal maradt kötelék köztetek ha már nem alkottok egy párt? Érthetőbben lent.

Figyelt kérdés
Első terhesség volt. Januárban volt missed ab.om.. Párommal azóta nem vagyunk együtt, nem is együtt éltük végig, szakítás után tudtam meg a terhességet,amit vele is közöltem,és mellettem állt. Természetes módon sokszor eszembe jut a baba és ilyenkor apukája is. Örökre érezni fogom ezt a kötödést amit vele kapcsolatban érzek? Végtére is első baba lett volna,és tőle..:( Ha új párom lesz talán csökken ez a kötődés ? :) Lehet csak az a baj,hogy rengetegszer eszembe jut még az egész, de lelkileg már újra jól vagyok.
2015. jún. 14. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nő egyetlen terhességét/gyerekét sem felejti el, akár élve szülés, akár missed ab történik.
2015. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így van. Lehet kicsit összefüggéstelenül írtam,bocsánat érte. Én konkrétan arra gondoltam,hogy azzal az emberrel maradt e kötödés akivel vártátok a babát?!..
2015. jún. 14. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haragszol kicsit "kötekednék" ... persze nem rosszindulatból, csak mivel magam is átéltem tudom, hogy a rengetegszer eszembe jut és a lelkileg újra jól vagyok önmagunk becsapása. Nem baj, még mindig jobb, mintha állandóan ezért bőgnél, de tudd, hogy még csak kifele haladsz.


Hármat vesztettem el egy 15 évig tartó kapcsolatból. Nem tartjuk a kapcsolatot, csak nagyon ritkán. Születésnap, karácsony előtt köszöntés, vagy ha valakinek van valami intéznivalója amihez a másik jól ért. De nem téma, nem feszengünk rajta és nincs mindig ott az az érzés ami a vetélések után volt.

Ugyanolyan mint bármelyik másik régi fájdalom. Ottmarad, de leül valahova mélyre.


Sirasd meg, ha kell még egyszer.. És utána ÉLJ. Ha úgy érzed nem tudod feldolgozni fordulj szakemberhez. Ha megy egyedül akkor viszont nemsokára újra fejest kell ugrani az életbe, új ismeretségek, új baráti körök, új pár és mindenféle újratervezés ,)


Sok sikert hozzá :)

2015. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ez kicsit józanító hatású is volt, de igazad van teljes mértékben:)) Köszönöm mégegyszer:)!
2015. jún. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!