Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Roma kisbabát szeretnék, de...

Roma kisbabát szeretnék, de párt magamnak nem. Hogy valósítsam meg?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon tetszettek a roma kisgyerekek, főleg a lányok. Ezért úgy gondolom, hogy én egy romától szeretnék gyereket. De párt magamnak nem, főleg nem romát nem szeretnék. Hogy valósitsam meg? Mert az oké, hogy hogy megismerkedek valakivel és lefekszünk, de mia garancia hogy utáa nem jár a nyakamra? Azt sem szeretném ha tudna a babáról.
2015. ápr. 8. 13:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Most már tudjuk, hogy TE mit szeretnél. Mikor jön el az életedben az a pont, amikor a GYEREK szempontjait tartod szem előtt a saját önzésed helyett?
2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem erre lettem volna kiváncsi de köszi a fáradtságot!
2015. ápr. 8. 13:43
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ez elég gyerekes gondolkodás. De tőlünk mit szeretnél? Ígérjük meg hogy nem fog keresni a cigány pasi, vagy mit?
2015. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem a saját lakóhelyedre eljársz bulizni, szexelni.

Ha csak egy éjszakásokat csinálsz, akkor nem kell, hogy bármit tudjon rólad, hogy hol laksz, mivel foglalkozol.

Ha valakivel rendszeresen összejársz, akkor nyilván eszébe jut, hogy mi van, ha tőle vagy terhes, ha egyszer meglát terhesen vagy babával.

De az is lehet, hogy beadod, hogy házas vagy, kapcsolatban vagy és csak szeretőt keresel, azt mondod gyógyszert szedsz. Aztán ha terhes leszel, akkor azt mondod, hogy a férjedtől van. De akkor is másik városból kéne keresni, mert ugye a saját városokban sok mindent megtudhatnak rólad.

Szerintem egyébként valami nemi betegséget előbb fogsz összeszedni, mint babát.

2015. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
fogadj örökbe..rengeteg cigány gyerek van intézetbe
2015. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Elmész egy tőled távolabbi városba és felcsináltatod magad egy cigány telepen.
2015. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy kapnék babát, mert egyedül élet és fiatal vagyok.

Egyébként nem a tipikus romákra gondoltam, szerencsére van köztük normális és tiszta is.

2015. ápr. 8. 13:50
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

A roma babák lehet hogy szépek. Én is láttam már gyönyörű roma babát.

De.

A lányok 20 éves koruk után már szörnyen néznek ki.

Menj el vmi falubálra. Vagy egy másik városba. Vagy másik kerületbe. Aztán szedj fel vkit.

2015. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
nekik csak szólni kell,simán felcsinálnak és otthagyna, nem kell aggódni:) ne is áruld el a terved, mert még pénzt is fog akkor kérni :D
2015. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Fogadj egyet örökbe. Az intézetek dugig vannak roma gyerekekkel, így legalább azzal a kicsivel is jót teszel. Minden más lehetőség elég abszurd. Egyébként ne legyél felháborodva az első válaszolón. Egy gyereknek apára is szüksége van. Az pedig tény, hogy elég nehéz egy embernek párt találni magának úgy, hogy már van gyereke. Ráadásul egy roma gyerekkel.... bizony 99 % előítélettel van irántuk. Egy gyerek nem egy cipő, vagy ruha, hogy kiválaszd a színét, nemét, stb. Igen gyerekes felfogásról tesz ez tanúbizonyságot, tehát ha te ennyire meg szeretnéd választani, hogy milyen kisbabád legyen, akkor valóban nem való még neked élő gyerek.
2015. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!