Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4 hetes terhes vagyok vagy...

4 hetes terhes vagyok vagy már több is, de nem szeretném megtartani, az abortusztól félek vann e orvosság vagy tea ami megszakitaná a terhességet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Nincs semmilyen más mód, csak a műtét.


De mi az, hogy "4 hetes vagy már több is"? Nem tudod az utolsó menstruációdat? ONNAN számítják!

2015. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Abortuszt is csak a 12. hétig csinálnak, úgyhogy, ha nem akarod a babát, minél hamarabb menj orvoshoz!
2015. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nincs rá más legális mód, maximum az ima, hogy spontán elvetélj. Ha félsz az abortusztól miért nem védekeztél?
2015. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Nincs tea, ahogy hülyeség ellen sincs, így irány a nődoki, sürgősen!
2015. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
ezt már kérdezted valamelyik nap és szerintem ugyan azokat a válaszokat fogod most is kapni.
2015. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Mikor jött meg utoljára?

Hány naposak a ciklusaid? Rendszeresek?

Honnan tudod, hogy terhes vagy?

Népi gyógyászatban régen a rozmaring-zsurló erős főzetű teáját itták magzatelhajtásra és árkot ugrottak....

2015. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Az életed és egészséged kockáztatása nélkül otthon nem tudod megoldani. Félhetsz az abortusztól, de ha sokáig húzod az időt, akkor már arra sem lesz lehetőséged és akkor? Megszülöd. Mert más lehetőséged nem marad. Szerintem szedd össze magad és nézz szembe a valósággal! Ideje lenne!
2015. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha otthon elvetélsz, akkor is orvoshoz kell menned, mert ha nem ürül ki teljesen belázasodsz, vérmérgezést kapsz és belehalsz. Ha pedig nem ürül rendesen, egészségügyi küretet csinálnak, ami gyakorlatilag majdnem ugyanaz, akkor mennyivel leszel előrébb, mondd meg őszintén? Azon túl, hogy életveszélybe kerülsz, semmivel sem lesz jobb. Mitől félsz pontosan? Hogy hangosan kimondják, hogy felelőtlen voltál? Miért, nem igaz?
2015. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
elöször is nem tartom magam felelötlennek ugyanis már van 1 kis fiam csak nekem még tul korai egy második gyerek másodszor szerintem nem kellene másokat elitélni mielöt tudnád a körülményeket hogy miért nem tarthat meg egy 2 kisbabát
2015. jún. 24. 10:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Orvossag van

Abortusztablettanak hivjak. Legkozelebb Bécsben tudod megvenni de nagyjabol 150.000 ft a dija es klinikàn tudod igenyelni 1-2 napos procedura.

Menszesz elso napjatol szamitjak a terhesseget ds orvosi igzolast kell vinned rola hogy mennyi idos terhes vagy. Es ha nem tudsz nemetul akkor valakit aki fordit neked. Szovl eloszor itthon orvoshoz menni,de csak a 6.het utan jelentik ki a terhesseg tenyet ugyhogy addig varnod kell. Utana vervetelre elmenni es minde rol papirt vinni majd Becsbe.

Itthon is 6.hettol tudsz menni abortuszra. Ha mar szultel akkor reggel bemesz delutan kijossz. Ha gyesen vagy akkor 15.000 ft ha nem akkor 30.000. Ha mindenkepp eldontotted akkor a vervetelt mindenkeppen csinaltasd meg hogy az meglegyen mar mert vercsoport meghatarozast is kernek ami kb 1 het.

6.heteb pedig mesz a dokihoz es majd ketszer meg kell jelenned a csaladvedelmi szolgalatnal is 3 nap kulonbseggel. Ha ez megvan akkor kerhetsz idopontot a korhazba mutetre. Ha Bécsbe mesz akkor nem kell csaladvedelemhez mwnned. De itthon ötöd annyiba kerul a mutet mint kint a tablettas megoldas.

viszont ha meg nem vagy 9 hetes az itthoni mutetnel akkor csak vakummal csinaljak utana mar kaparassal es vakummal.

2015. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!