Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma lennék 5 hónapos terhes de...

Ma lennék 5 hónapos terhes de még mindig nagyon fáj és sirok mot tegyek?

Figyelt kérdés

Ma lennék 5 hónapos a babámmal de mégmindig fáj...nemtudomelviselni a fájdalmat mindig a napokat számolom

Utáloma terhes nöket nagyon...

Lehetaz oka az h az enyém elmemt 6hetesen...de még mindignagyon fáj.

És azota se sikerült a baba..ez is alig jött össze:'( 11 honapot probálkozztunk


2015. ápr. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

A veszteséget feldolgozni néha nem lehet egyedül.

Keress segítséget hozzá a környékeden!

Nekem itt segítettek (egyéni terápiák is vannak, ha nyomaszt a csoportos), kérdezd meg tőlük, hogy mikor-hogy-hogyan tudsz segítséget kérni:

[link]

2015. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csoportos feldolgozóra jártam, az első alkalmak "kikészítettek", sokat sírtam utána, úgy éreztem, hogy rosszabbul vagyok, mint előtte. Aztán kezdett jobb lenni. Az utolsó alkalomra már baba volt a pocakomban. Előtte 8 hónapig próbálkoztunk sikertelenül.
2015. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetesen vetéltem el, ráadásul az egyik barátnőm ugyanakkor esett teherbe, hétre pontosan egyidősek lennék. Ő már 13 hetes. Gondolhatod milyen rossz érzés látni a gömbölyödő pociját, hallgatni ahogy tervezget (ő nem tudja mi történ, nem meséltem el senkinek). Persze, örölök neki, de nyilván nagyon rossz arra gondolni, hogy nekem ez nem adatott meg... A zén kisbabám nem tud gömbölyödni. Nagyon nehéz, nem is tudok mit modnani, hogy vígasztaljalak. Talán tényleg nem ártana felkeresni egy szakembert, mert lehet hogy pont a szomorúság miatt nem jön össze azóta. Szorítok neked, hogy mihamarabb sikerüljön!
2015. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen volt tavaly, ráadásul műtétileg kellett befejezni...pokoli volt 2-3 hétig. De aztán rájöttem, hogy az élet megy tovább, ha tönkreteszem magam idegileg nem lesz jobb! Ha beletemetkezem a fájdalomba, semmit nem érek el. Ha ennyire nehéz neked, akkor szerintem keress fel egy szakembert. Én megpróbáltam új dolgokba fogni.Új hobbi, sport valami olyan amit szívesen csinálsz.
2015. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most lennék 27 hetes terhes,9 hetesen volt missed ab.om.

Sírtam és rossz volt egy ideig de màr csak a következő terhességre koncentrálok!

Kérj segítséget mert most ez csúnyán hangzik de már túlkellett volna lépned rajta,persze az ember SOHA nem felejti el de muszáj előre nézni...!

2015. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne essunk tulzasokba Edesanyam idejen 6 hetes terhesseget ki sem tudtak mutatni.

Lehet hogy nem is volt baba ures volt a petezsak.

Amig nem dolgoztad fel a korai vetelest nem is fogsz tudni teherbe esni ilyen a noi szervezet

2015. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, te aztán tapintatos vagy...
2015. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én hàromszor vetéltem el 1 év alatt-tudom ez nem vigasz- de mindig az vitt előre h talàn legközelebb sikerül. Persze nagyon elkeseredett voltam; pokoli volt az az időszak. ..de hittem benne h egyszer anya leszek...

És sikerült,11hetes a kisfiam. ♡

Engedd el.....sirj...ird ki magadbol. En azt mondom h igazabol mar csak akkoe lesu jo ha a babad a kezedben tarthatod. De tönkremenni nem szabad...tudni kell együttélni ezzel. Mindig előre és csak pozitivan :)

2015. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Ha elment 6 hetesen fogadd el. Ilyenkor még nem lehet nagy az érzelmi kötődés. Inkább most, mint akkor amikor már mozog a hasadban...

Vállalnál egy olyan babát egész életedre aki beteg ???

2015. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban el kell engedni, csak így lehet feldolgozni. Meg kell siratni, és előre nézni.

Attól, hogy utálod a terhes nőket még nem lesz hamarabb babád.

2015. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!