Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai veteles utan vezetett...

Korai veteles utan vezetett valaki hogorbet?

Figyelt kérdés
5 hetesen volt spontan vetelesem en vezetem a gorbet van igy meg valaki? Meg nem jott meg a hom magas.. Ha van valakinek vetelestol szamitott gorbeje megmutatnatok?

2015. júl. 18. 06:55
 1/1 Manyabanya válasza:

Szia!


A hődnek le kellene esnie! Mivel a vetéléskor elvileg eltűnik a terhes szövet a testedből, nincs minek magasan tartania a hőgörbét. Nekem is volt 5 hetesen vetélésem, de nekem még a vérzés megjelenése előtt lecsökkent a hőm. Pár napra rá megjelent a vérzés is. Ha nem vérzel, akkor nem volt vetélés! NAgyon kevés így az info, amit adsz! Biztosan elvetéltél? Orvosnál voltál? (UH-on) Mert pl van olyan, hogy nagyon sokat csúszik a ciklus, akár 2 hetet is, főleg ilyen melegben.

2015. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!