Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fél év alatt két missed abom...

Fél év alatt két missed abom volt, az utolsó most a héten. Szerintetek van esély sikeres terhességre?

Figyelt kérdés
Az egyik baba 7h5n a másik 8h5n volt, mind a kettőnél 5h5h barnás folyás, másnap vérzés (uhn semmi) utro 3*2, majd 6h0n rendese szívhang, mind a kettő szépen fejlődött, majd a 7h kezdetétől erős orrvérzésem volt, minden nap legalább egyszer, nagyon nehezen állt el. Egészen az elhalás napjáig megvolt napi szinten az orrvérzés, az elhalás napján (7h5n) erős fekete folyás, (8h5n) 2 csepp barna a wc papíron. A doki két dologra gyanakszik cukor (éhomi 6,7) másik gyorsan alvad a vérem (30sec). Mind két terhesség könnyen fogant, az első 1 hónap, a második 5 hónap (3 hónapig nem lehetett próbálkozni) nagyon elvagyunk keseredve nem tudom hogyan tovább. Háziorvos elküldött vérvételre, szemvizsgálatra (cukor, magas vérnyomás miatt), hasi uhra (petefészkek megnézése miatt)... ha ezek negatívak magán után tudok menni trombofilia vizsgálatra. Valakivel történt már hasonló? Van még remény?
2015. júl. 18. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is rövid időn belül 2 vetélés volt. Bár nálam nem voltak ilyen jellegű problémak. Valóban érdemes nálad kivizsgáltatni. A harmadik terhességet sikeresen kihordtam. Megszületett a fiam. Én is utrot szedtem, de csak a harmadiknál. És amint pozitívat teszteltem, nem mebtem dolgozni, 9 hónapot otthon tényleg pihentem. Nem csináltam házimunkát sem. Drukkolok, és pihenj sokat, ha összejön!
2015. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!