Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van rá példa, hogy lombiknál...

Van rá példa, hogy lombiknál csak 1 visszaültetését kérted és az sikeres volt? Úgy hallom azt tanácsolják, hogy többet ajánlatos visszaültetni, mert így nagyobb az esély, hogy valamelyik megmarad.

Figyelt kérdés
Első gyermekünk spontán összejött. A tesó csak lombikkal sikerülhet, december 20-án megyünk Győrbe az első konzultációra. Viszont ha már a beültetés részénél érünk, lehet ragaszkodni az 1 megtermékenyített petesejt visszaültetéséhez? Van akinek így is sikerült?
2013. dec. 2. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1-3ig te döntöd el mennyit kérsz vissza.De h lehet h eddig sikerült az első babátok a 2.csak lombikkal?Mi elsőért küzdünk 3.lombikom volt,2embriot raktak vissza korai vetélésem volt.
2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ÍGy van, de egyből is sikerülhet. nekem 8 lombikom volt, a legtöbbnél sok sejtem lett, de kevés osztódott de 2-3 azért vissza tudtak rakni, kivéve a 4. lombikot. A 4. lombiknál összesen 2 petesejtem lett és egy kezdett osztüdni, az a kis egy osztódó ma már 2,5 éves nagy fiú.
2013. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 osztódott, mindhármat visszakértünk és 1 tapadt meg. Szerintem ha többet kérsz vissza, nagyobb az esély.
2013. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, döntsd el, hogy mi a fontosabb. Hogy nagyobb esélyed legyen a teherbe esésre, vagy hogy ne legyenek esetleg ikreitek.
2013. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak: bocs, de nem ez volt a kérdés. Tudom, hogy a döntés a miénk.

A többieknek köszönöm a válaszokat és a történeteket. Férjem gyógyszert szed, a lányunk születése után kezdte el. Ez rontott a spermaszámon, de nagyon úgy fest, hogy előtte sem volt fényes a dolog, de a 4. hónapban sikerült a terhesség. Most viszont nagyon nem jók az eredményei, így nincs esély spontán terhességre. Hát ezért. Én nem is gondoltam volna, hogy ennyire nehéz a lombikos babákat "megtartani". 8 lombik, hát le a kalappal mindenki előtt. Szorítok Nektek!

2013. dec. 3. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem öregedtem volna ki folytattam volna a 8. utána is, hogy ne legyen szegény egyke, dehát ez van.
2013. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Akkor az első és a 2. is lombik nálatok? Mármint ha sikerült volna. A kiöregedés az mit jelent? Te gondoltad úgy, vagy az orvos? Mindentől függetlenül sajnálom. Mi is vaciláltunk a tesón, aztán eldöntöttük, hogy azért nagy megnyugtatás lenne, ha a leányzó nem maradna egyedül, ha mi már nem leszünk. És bizony ő is vágyik rá. Hallani kéne miket mond.....aztán tessék, az nem úgy van, hogy kigondoljuk és csak úgy jön. Még mindig nehéz elhinni, hogy mindez velünk történik.....
2013. dec. 4. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyszerm fiam a 4. lombikból sikerült. utána voltunk még 4szer, hogy lehessen tesója, de sajna nem sikerült és a korom miatt többször már nem megyünk.
2013. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én első lombikomon hármat kértem vissza,ennyi osztódott.Minimum csak 2-őt fagyasztanak,ha ez mellet döntünk csak egyet kapok vissza.Mivel már akkor betöltöttem a 35-öt,bevállaltuk a hármat a nagyobb esély miatt. Hármasikrek lettek! Egyből lett még tesó és kistesó is,igaz 1-1 perc különbséggel. :-)
2013. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, 3-mas ikrek. Én azért azt nem szeretném. Férjem nem áll túl jól, lehet, hogy nálunk örülünk, ha egy osztódik, lehetséges, hogy ICSI lesz nálunk, legalábbis ez a valószínű.
2013. dec. 16. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!